Czyszczenie rejestru

wpisalem wyszukiwanie rejestru w jv16 power tools slowo antivirenkit i norton personal firewall,bo chce usunąć pozostałosci po antywirusie i firewallu.Znalazł mi takie cos.boje sie sam tego usuwac bo w nazwie nie ma slowa zwązanego ani z antywirusem ani firewallem,prosze o pomoc czy moge to usunąć.

jv16 PowerTools 2006 [1.5.2.342]


Data fields are: Klucz, Nazwa wpisu, Wartość, Wpis ostatnio modyfikowany


HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MenuOrder\Start Menu2\Programs\G DATA Software\AntiVirenKit 2005\, {KEY}, {KEY}, 08.07.2006, 17:03

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MenuOrder\Start Menu2\Programs\G DATA Software\AntiVirenKit 2005\, Order, b/d, 08.07.2006, 17:03

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MenuOrder\Start Menu2\Programs\G DATA Software\AntiVirenKit 2006\, {KEY}, {KEY}, 08.07.2006, 18:45

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MenuOrder\Start Menu2\Programs\G DATA Software\AntiVirenKit 2006\, Order, b/d, 08.07.2006, 18:45

jv16 PowerTools 2006 [1.5.2.342]

Data fields are: Klucz, Nazwa wpisu, Wartość, Wpis ostatnio modyfikowany


HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MenuOrder\Start Menu2\Programs\Norton Personal Firewall\, {KEY}, {KEY}, 08.07.2006, 18:19

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MenuOrder\Start Menu2\Programs\Norton Personal Firewall\, Order, b/d, 08.07.2006, 18:19

Złączono Posta : 14.07.2006 (Pią) 17:59

znaczy w niektórych wpisach nie ma nazwy :slight_smile:

Po prostu zrób następującą czynność. :wink:

Registry Cleaner (Czyszczenie rejestru) / zaznacz ‘Aggressive’ (Dokładne) / i START, wyszuka Ci nie tylko

, ale również wielie niepotrzebnych wpisów.Po skończeniu przeszukiwania klikasz Selected (wybierz) / All (Wszystkie) / Remove (Usuń) zapyta Cię o kopię klikasz Tak potem Ok i po kłopocie :slight_smile:

troche sie boje czyscic rejestr w ten sposób.nie usunie mi potrzebnych wpisów? :shock:

Przy zabawie w rejestrze - zrób najpierw jego kopię.

Kopie zawsze trzeba zrobić, nie przejmuj się laudzin nic się nie stanie ja czyszczę rejestr raz w tygodniu przez kilka miesięcy i nic się poważnego z komputerem nie dzieje.A nawet jeśli jak coś się stanie to masz kopie i możesz przywrócić :wink:

ok juz sie zabieram do czyszczenia :slight_smile:

mam takie głupie pytanie ale prosze sie nie śmiać a jak przywrócić wrazie czego?? :PP

Wchodzisz do folderu gdzie masz kopie usuniętych wpisów i klikasz na plik z odpowiednią datą 2 razy i dodajesz do rejestru. Taki folder z kopią znajduje się zazwyczaj w folderze gdzie masz program.