Czytnik kart Micro SD - Problem ;/

Witam Serdecznie wszystkich piszę drgi raz ten temat, bo na tamten nie udzilił mi nikt odp , mam problem, otóż niedawno temu zakupiłem na allegro czytnik kart micro-sd - taką kartę mam w mojej Nokii 6233 i pierwszy dzień było wszystko ok, czytało pięknie zapisywało, ale teraz po paru dniach jak jak włoże kartę do adaptera i adapter do czytnika i czytnik wepnę do tego samego portu USB co wtedy wyskakuje mi coś takiego “To urządzenie może działać szybciej …” - wcześniej takiego problemu nie miałem i jak wchodzę w Mój Komputer klikam dwa razy na ten dysk wymienny co się ukazał to jakoś wolno go czyta i myśli ciągle i nic z tego nie wychodzi nie daje się otworzyć.

Podpinałem czytnik do wszystkich portów i teraz to samo jest we wszystkich. Szukałem trochę informacji na ten temat w sieci i znalazłem, że trzeba sterowniki do płyty głównej zainstalować ściągnąłem pierwszy zainstalowałem i nic nadal to samo, drugi też to samo. nie wiem co teraz mam robić pomóżcie bardzo proszę. :frowning:

sprobuj zainstalowac sterowniki do USB 2.0

albo service packa II na winxp

SP2 mam już odrazu po formacie go instalowałem, kilka miechów temu :slight_smile:

a stery 2.0 sciągałem kilka do mojej płyty i nie pomogło ;/

też tak miałem pendrivem zainstalowałem SP 2 i nie pomogło dopiero kiedy zainstalowałem SP 1 problem zniknął

niestety nie chcę rezygnować z SP2 :frowning: