Czytnik Kart + multikombajn - poszukiwany


(Alladynek) #1

Wiem, że takie rzeczy to tylko w Erze :stuck_out_tongue: ale przeszukałem już alledrogo, kilka innych i-sklepów i podejrzewam, że będzie ciężko znaleźć, dlatego pytanie do was forumowicze, może ktoś z was z czymś takim się spotkał. Jak już znajduję to czegoś nie ma w tym zestawie. Jak macie jakąś ciekawą propozycję to z chęcią zobaczę.

Poszukuję kombajnu do zatoki 5.25" (może zajmować 2 sloty) - chciałbym by posiadał czytnik kart SD oraz microSD (bez adaptera - bezpośredni port), chodzi mi także o czytnik kart SIM. Ważne także by posiadał jakąś klapkę zasłaniającą te porty. Miłym dodatkiem było by gniazdo na dysk 2.5" (3.5"?) albo jakiś panel do kontroli temp/obrotów wentylatora. Ciekawą opcją by było możliwość kopiowania danych między 2-ma Kartami włożonymi na raz.

Nie zależy mi na SATA, FireWire, PowerUSB.

Najbliższym ideału jest HARDPC - Panel sterujący Aerocool FP-01 ( http://allegro.pl/item1071527512_hardpc ... fp_01.html) ale ten właśnie nie posiada slotu do SIM.

Drugi podobny to AERO COOL Infinity ( http://allegro.pl/item1075346149_front_ ... ml#gallery) ale ten nie ma SIM i MicroSD.