Czytnik Kart w Laptopie szwankuje?

(Abart92) #1

Seruws

Chcialem dzis przegrac zdjecia z aparatu na komputer , zapomnialem ze kabla nie mam od dluzszego czasu , gdzies sie zapodzial. I chcialem przegrac je z karty , wiec wlozyelm karte do czytnika kart w laptopie fujitsu-siemens a tu nic/nada/nothin zero reakcji jakby woogle tego czytnika nie widzial. Dawno go nie uzywalem ale wiem ze kiedys działał:wink:

Jakis czas temu stawaiałem od nowa system. Czy przyczyną może byc niezaistalowanie ów czytnika? Co robić aby widział karty?

(Abart92) #2

Laptop to Fujitsu-Siemens M1405 , to pewnie cos ze sterwonikami , tak są moje przypuszczenia ale nie wiem jak z tym walczyć.

(Kai4ever) #3

Może czytnik nie obsługuje tego typu kart. Spróbuj z inną kartą i jeżeli dalej nie podziała poszukaj czytnika w sprzęcie w Panelu Sterowania. Jeżeli tam go nie będzie oznacza to, że jest niezainstalowany, wtedy uruchom "Kreator dodawania sprzętu". [Mówie o Windows XP. Jeżeli to inny system (nie napisałeś o jaki chodzi) to nie wiem :P].

Pozdro

(Abart92) #4

Morduk dzieki za porade, ale udalo mi sie rozwiazac ten problem. Sciagnelem steroniki ze strony producenta i je zainstalowalem i teraz juz dziala. Dosiego życze