Czytnik kartk Micro-SD - PROBLEM

Witam Serdecznie wszystkich, mam problem, otóż niedawno temu zakupiłem na allegro czytnik kart micro-sd - taką kartę mam w mojej Nokii 6233 i pierwszy dzień było wszystko ok, czytało pięknie zapisywało, ale teraz po paru dniach jak jak włoże kartę do adaptera i adapter do czytnika i czytnik wepnę do tego samego portu USB co wtedy wyskakuje mi coś takiego “To urządzenie może działać szybciej …” - wcześniej takiego problemu nie miałem i jak wchodzę w Mój Komputer klikam dwa razy na ten dysk wymienny co się ukazał to jakoś wolno go czyta i myśli ciągle i nic z tego nie wychodzi nie daje się otworzyć.

Podpinałem czytnik do wszystkich portów i teraz to samo jest we wszystkich. Szukałem trochę informacji na ten temat w sieci i znalazłem, że trzeba sterowniki do płyty głównej zainstalować ściągnąłem pierwszy zainstalowałem i nic nadal to samo, drugi też to samo. nie wiem co teraz mam robić pomóżcie bardzo proszę.

Wygląda na brak sterowników do portów USB Twojej płyty głównej.

Jakią masz płytę główną (producent, model) ?

Płyta główna - ASRock K7VT2

Na stronie producenta są sterowniki do portów USB, ale tylko dla Windowsa 98 i ME.

Spróbuj zainstalować sterowniki do chipsetu Twojej płyty >TUTAJ<

Złączono Posta : 28.11.2007 (Sro) 12:38

Zapomniałem zapytać, jaki masz system operacyjny ?

System operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition

Dodatek: Service Pack 2

A ta stronka co wyżej to nie działają linki co można pobrać.

Działają, przynajmniej u mnie.

Posiadasz Service Pack 2, więc powinno być w porządku.

Próbuj jeszcze wejść na tą stronę, na pewno się uda. Instalacja sterowników do chipsetu powinna pomóc.

Złączono Posta : 28.11.2007 (Sro) 12:49

A w Menadżerze Urządzeń masz jakieś znaki zapytania ?

na mozilli mi e linki nie działały pobrałem na IE - pobrałem dla ME i zainstalowałem, reebot systemu i włożyłem czytnik i znów to samo… ;/

a w ME nie mam żadnych znaków zapytania… nie wiem czemu ale w pierwszym dniu wszystko działało OK ;/ a nic nie instalowałem nowego…

Złączono Posta : 28.11.2007 (Sro) 17:43

to jak pomoże ktoś mi ??, bardzo proszę.