Czytnik pdf z opcją skopiowania fragmentu dokumentu

Obecnie używam pdf xchange viewer, ale szukam innego programu, który pozwoli mi zapisać do środka wybrany fragment z takiego pliku PDF np. dostaję dokument PDF z 5 stronami, zabezpieczony i w pdf xchange viewer nie mogę Snapshoot Tool użyć, by skopiować do schowka jako “obrazek” wybrany fragment, przycisk jest zablokowany. Muszę printscreen robić i do mspaint wklejać screena i wycinać fragment. Dlatego szukam programu, który olewa to, że jakiś plik PDF ma jakieś idiotyczne zabezpieczenia i robi “screena” (a raczej zapisuje obraz do schowka) wybranego fragmentu dokumentu.

Z góry dzięki za nazwy programów.

PDF Password Remover zlikwiduje zabezpieczenia. Wersję Trial można uruchomić 50 razy i obsługuje tylko 2 pierwsze strony.

dzięki

Ja przesyłam sobie pliki PDF na drugie konto gmaila i korzystam z opcji Wyświetl. Klikam stronkę PDFu i prawoklikiem zapisuję jako obrazek do moich obrazów. Potem otwieram OneNote i w notatki niezaszeregowane wklejam skopiowany myszka obrazek strony PDF. Potem kopiuj tekst z obrazu i mogę wklejać do Worda… Tak jak na zrzucie - poniżej skopiowany tekst. Jak ułożę w Wordzie, to potem mogę z tego zrobić PDF, jakby co… http://vpx.pl/image/sMT