Czyżby UFO na zdjęciu?

E tam. Od razu ufo. Może jakiś ptak lub coś takiego… To że na niebie się coś pojawiło to nie znaczy, że to ufo. :wink:

Co to?? Vista :lol:

:hahaha: jej, jak to ma byc ufo to ja mam takie na co drugim zdjeciu. norlamnie inwazja!

Właśnie. Co to jest to vista? No i pokaż koleżankę.

A może to nasz najlepszy skoczek ćwiczy na skoczni i wykonuje swój obecnie najdłuższy skok w karierze?

Sam widzisz,że większość interesuje koleżanka a nie jakiś tam punkt.

Jak nie czyściłeś obiektywu, to go nie czyść, zrób zdjęcie przy dobrym świetle białej kartki i powiedz, czy też będzie.

Jak to było:

Moim zdaniem to może być UFO. Zdjęcia UFO mają to do siebie, że na dobrą sprawę są kiepskiej jakości, tak jak to zdjęcie :stuck_out_tongue:

Mnie bardziej wygląd tej pani ciekawi niż jakas mucha latająca… :lol:

To nie ufo to UFOK :stuck_out_tongue:

To na 100% jest UFO. W końcu UFO oznacza Undentified Flying Object - Niezidentyfikowany Obiekt latający. A to jest niezidentyfikowane co nie? :lol:

tak, tylko że to jest plama, a czy to się zalicza do obiektów latających?

http://images.eblog.pl/zdjecia_temp/adm … vushm2.jpg cos podobnego do twojego zdjecia:D

co do tego bym się kłócił :stuck_out_tongue: to nie jest plama, ponieważ obiektyw mam zawsze czysty i na dodatek te ujęcie “koleżanki” było robione dwa razy, a na drugim zdjęciu nie ma już tego czegoś :smiley:

haha rzeczywiście podobne tylko na tamtym zdjęciu, na którym “nie pokaże koleżanki” te “UFO” jest zmniejszone i w skali 1:100000000 :smiley: