D-link 604

(Uttecht) #1

Witam

odkąd kupiłem routera mam same problemy o których pisałem w innych postach m.in nie mogę otwierać wszystkich stron (szczególnie zagranicznych), jak załanczam polską stronę to się pokazje napis ze nie można otworzyć i trzeba odświeżyć stronę wtedy się załaduje, nie mogę się połączyć z emulem itp itd. SŁOWEM - MAM JUŻ DOŚĆ TEGO ROUTERA.

Wpadłem dziś na pomysł by odblokować porty (wszystkie) by net chodził tak jakby nie było routera - CZY DA SIĘ TAK ZROBIĆ??

Pisano mi bym odblokował porty z emula - tak też zrobiłem ale z marnym skutkiem tzn port odblokowałem 4662 ale nie wiem jaki adres wpisać, a wpisywałem 102.168.0.1 i inne które były widoczne przez komendę ipconfig /all

Jak dziś nie skonfiguruje tego routera to go sprzedaje bo szkoda nerwów! !!

pozdrawiam adam

(Golden Finger) #2

W odpowiednie miejsce wpisz adres wg tego co podałeś mi na PW.

Czyli 192.168.0.100 (to jest Twój właściwy adres kompa inaczej hosta) i port 4662

Wpisanie adresu domyślnej bramy nic nie da na przekierownie, ponieważ Twój adres hosta to nie domyślna brama, a adres jak wyżej.

Aczkolwiek dziwne, że nie możesz połączyć się z eMule bez przekierownia, przekierownie daje tylko High ID zamiast Low ID.

:okulary:

Update

Niepotrzebnie założyłeś drugi topik dla tego samego tematu. Daltego proponuję kontynuację tematu w pierwszym topiku

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=17993

ten zamykam.