D-link 655 czy D-link DSL 2740B

Witam. Potrzebuje pomocy a raczej informacji na temat własnie tych dwóch routerów D-link 655 i D-link DSL 2740B. Otóz najbardziej interesuje mnie to czy pod jeden i drugi można podłączyć neo. Jeśli ktoś ma informacje na ten temat albo zna się na tym sprzęcie to bardzo prosiłbym o wypowiedź. Szukałem na internecie informacji ale za wiele to sie nie dowiedziałem, więc proszę o pomoc tutaj. Pozdrawiam

dlaczego akurat wybierasz najgorsze produkty na rynku??

Oczywiście że podłączysz jeśli posiadasz interfejs Ethernetowy a nie USB w modemie.

no ok. Mowisz ze najgorszy tak? Jaki model Ty byś polecił oczywiście w takim przedziale cenowym jak są te 2 produkty, czyli ok. 400zł

Nie sugeruje że są najgorsze ale D-linki przynajmniej te z którymi miałem styczność zawsze sprawiały mi problemy, również te modele.

Na każdy sprzęt można narzekać , na dobry i zły to tylko kwestia awaryjności a co kupisz zależy od ciebie ja nie sugeruje wyboru.

Po co ci standard N ??

Twoje sieciówki obsługują ten standard ??

Jeżeli nie to nie ma najmniejszego sensu kupować routerów które wymieniłeś

Ja polecam to

Natomiast jeżeli obsługują i koniecznie chcesz wydać trochę kasy :slight_smile: (fakt, można dokonać zakupu przyszłościowego) to wtedy Klik

nie bardzo wiem co to jest ten standard N. Ale generalnie chodzi o to żeby podzielić internet na dwa komutery. zależy mi żeby byla przesyłowość danych miezdzy komuterami i żeby był internet w tym drugim komputerze. Ten drugi komputer stoi w warsztacie i nie moge co chwile latać do domu szukać informacji na temat danych samochodu. Chce mieć internet w warsztacie i żeby była duza przesyłowosc. Może cos zle powiedzialem, ale to tylko dlatego ze niie mialem jeszcze styczności z routerami.

Jeżeli chcesz łączyć się bezprzewodowo ten ten drugi komputer musi mieć kartę sieciową WiFi

Kup ten routerek linksys-a a na pewno będziesz zadowolony i wszystko będzie działać.

Jeżeli natomiast chcesz łączyć się przewodowo to możesz kupić tańszy model bez WiFi