D&S Temp

Witam!!

Mam następujący problem, podczas usuwania cookies,c\document & seetings\marcin opróżniłem folder cookies następnie obróżniełem Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files i niewiem czy dobrze opróżniełem w tym katalogu ustwienia lokalne folder Temp…i teraz czasami jak siedze na necie komp mi sie resetuje pojawia sie naprawianie błędów a po załadowani windows-a pokazuje się błąd właśnie związany z folderem Temp…Może mi ktoś powiedz czy to przez to że opróżniłem ten folder a jak tak to jakaś porada żeby to naprawić…

uwazam ze dobrze gdzie pliki nie usuwale z tych folderów nie usuniesz w Trybie normalnym :wink:

należy włączyć BSOD’a , Win+ Pause Break-> zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie-> Ustawianie odznacz Automatycznie uruchom ponownie

czy chodzi tu o CHKDSK :?: jeżeli tak to dobrze było by zrobić z konsoli odzyskiwania sprawdzanie dysku gdzie należy zapodać komende CHKDSK /R

nie chodzi tu o folder lecz o zrzut pamieci włąsnie do tego folderu, chodzi tu o plik z rozszerzeniem dmp , gdzie można go odczytać za pomocą programu Debugging Tools For Windows

nie przez opróznianie lecz masz jakiś konflikt sprzetowy lub softu gdzie następuje restart komputera a wraz z nim zrzut pamieci to folderu TEMP