Da radę wydłużyć opis GG?

Opis gg może składać się bodajże z góra 70 znaków.Czy można jakoś ten limit podbić/ominąć?

W ogóle jakie komunikatory polecacie?(pracujące pod gg,znaczy czy jest jakiś lepszy komunikator w którym kontakty z gg też będą działać)

Polecam AQQ2 - bardzo fajny komunikator!

Obsługuje również kontakty GG :wink:

Limit opisu w AQQ to 512 znaków ale GG nie zmienia.

Co to znaczy, że “GG nie zmienia”?

Nie zmienia długości opisu GG.

A kwestia jeszcze w tym czy ludzie z gg widzą mój opis taki jak jest w tym AQQ2 ??

nie…max w gg to ileś tam znaków i już…ludzie z jabbera widzą 500 ileś…

Nie da rady wydłużyć (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo), bo takie ograniczenie wynika z projektu protokołu. AQQ widzi 256 znaków, GG 75 a Jabber 512.

OTÓŻ MYLICIE SIĘ ! JEST MOŻLIWOŚĆ WYDŁUŻENIA OPISU GADU GADU. wystarczy zajrzeć na http://www.***** i masz opis gg o długości aż do 500 znaków

Pozdrawiam :slight_smile:


Wywaliłem linka. Za spam dziękujemy.

Areh

To chyba ściema.

Generuje tylko link do tego tekstu (coś w stylu wklej.org ) albo prosi o hasło (nie chcę zakładać nowego numeru żeby to przetestować a tak boje się podawać hasło)

I bardzo dobrze, że opis może być taki krótki. Dzięki temu pół okienka GG nie jest zapychane przez opisy.

Ziom kiedyś chwalił sie ze zrobił opis na 46 znaków choc nikt takiego nie widzial :smiley:

Dodane 15.02.2009 (N) 19:09

Ziom kiedyś chwalił sie ze zrobił opis na 46 znaków choc nikt takiego nie widzial :smiley:

nowe gg ma chyba bardzo duża ilość znaków sam sprawdz