Da radę wydłużyć opis GG?

(Lukaszk 89) #1

Opis gg może składać się bodajże z góra 70 znaków.Czy można jakoś ten limit podbić/ominąć?

W ogóle jakie komunikatory polecacie?(pracujące pod gg,znaczy czy jest jakiś lepszy komunikator w którym kontakty z gg też będą działać)

(~~Freedom~~) #2

Polecam AQQ2 - bardzo fajny komunikator!

Obsługuje również kontakty GG :wink:

Limit opisu w AQQ to 512 znaków ale GG nie zmienia.

(Enter6000) #3

Co to znaczy, że "GG nie zmienia"?

(~~Freedom~~) #4

Nie zmienia długości opisu GG.

(Lukaszk 89) #5

A kwestia jeszcze w tym czy ludzie z gg widzą mój opis taki jak jest w tym AQQ2 ??

(Kubakuderski) #6

nie...max w gg to ileś tam znaków i już....ludzie z jabbera widzą 500 ileś...

(Rafał(c)) #7

Nie da rady wydłużyć (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo), bo takie ograniczenie wynika z projektu protokołu. AQQ widzi 256 znaków, GG 75 a Jabber 512.

(Dangro1989) #8

OTÓŻ MYLICIE SIĘ ! JEST MOŻLIWOŚĆ WYDŁUŻENIA OPISU GADU GADU. wystarczy zajrzeć na http://www.\*\*\*\*\* i masz opis gg o długości aż do 500 znaków

Pozdrawiam :slight_smile:

Wywaliłem linka. Za spam dziękujemy.

Areh

(Kpc21) #9

To chyba ściema.

Generuje tylko link do tego tekstu (coś w stylu wklej.org ) albo prosi o hasło (nie chcę zakładać nowego numeru żeby to przetestować a tak boje się podawać hasło)

(Pawbrotm) #10

I bardzo dobrze, że opis może być taki krótki. Dzięki temu pół okienka GG nie jest zapychane przez opisy.

(system) #11

Ziom kiedyś chwalił sie ze zrobił opis na 46 znaków choc nikt takiego nie widzial :smiley:

-- Dodane 15.02.2009 (N) 19:09 --

Ziom kiedyś chwalił sie ze zrobił opis na 46 znaków choc nikt takiego nie widzial :smiley:

(Maciejboss) #12

nowe gg ma chyba bardzo duża ilość znaków sam sprawdz