Da sie przenieść Archiwum z gg 7.7 do Najnowszego gg?

Witam , jak w temacie … da się przenieść Archwium ze starego gg 7.7 do najnowszego gg ??? Wiem że w najnowszym gg jest Opcja “Importuj archiwum” czy coś takiego ale jak chce to zrobić to wyskakuje plik że Plik niepoprawny czy coś :frowning: Może da się w jakiś inny sposób ??? Pytam ponieważ chciałbym korzystać z najnowszego gg :slight_smile: Ale potrzebne jest Mi archiwum w którym mam ważne dane , rozmowy w ważnych sprawach i interesach :slight_smile: i archiwum jest Mi potrzebne są tam wszystkie rozmowy itp z przed 5 lat :slight_smile: :slight_smile:

Bardzo proszę o pomoc , z góry bardzo dziękuje :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Google nie gryzie :evil:

:arrow: http://forum.pclab.pl/t475412.html

Wiem że nie gryzie ale chyb aczytać nie umiesz :slight_smile: Nie chodzi Mi o konto i “Import kontaktów” tylko “Archiwum” :shock: a tam jest tylko i Koncie :expressionless:

Usuń plik Archive.db z katalogu swojego profilu, uruchom komunikator i spróbuj jeszcze raz zaimportować stare i sprawdzić czy archiwizowanie działa.

Nie rozumiem :slight_smile: można jaśniej ??? Mam odinstalować stare GG i zainstalować nowe ??? czy jak czy moge stare mieć i zainstalować nowe i wtedy tak zrobić ???

W nowym GG usuń plik Archive.db z katalogu swojego profilu

Uruchom komunikator i spróbuj jeszcze raz zaimportować stare archiwum, które przeniesiesz , ze starego GG.

Nie Tworzy sie żaden Profil :DDD Nie ma tak jak w starym gg ze w C w Document and Setings był proflm uzytkownika GG i tam było archiwum itp … tutaj czegos takiego nie mam a w FOlderze gdzie jest zainstalowane nowe gg też nic o takiej nazwie nie ma … :frowning: Pomocy

Dodane 02.11.2009 (Pn) 17:28

Prosze o pomoc ;p