Daemon ciągle wraca do poczatku podczas instalacji


(Lukaszm Zdw) #1

cześć mam problem z instalacja daemon tools pro 4.10.218 odpalam instalkę daję agree wyskakuje okienku z instalacja sterownika chce żeby zrobić reset robię reset loguję się i dalej krok się powtarza, a przecież powinno przejść dalej. Z góry thx za pomoc, ewentualnie proszę o polecenie jakiegoś programu o podobnych funkcja a może i lepszych od daemona.

p.s. uruchamial już jako administator instalkę.


(Shadowk) #2

Na każdym forum o siódemce jest napisane, że działa dopiero Daemon Tools 4.30.4 :stuck_out_tongue:

http://pclab.pl/news36388.html - trzeci link w google dla wyrażenia "daemon tools windows 7" :smiley:


(Lukaszm Zdw) #3

acha, sorka:) moje niedopatrzenie a co byście polecili zamiast daemona? szukam czegoś o podobnych lub lepszych możliwościach, nie interesuje mnie alcohol ja poszukuję programu tylko i wyłącznie do odpalania obrazów


(Goniec2) #4

ja bym polecił to ''Virtual CloneDrive"

sam to mam na 7 i działa w miarę dobrze bo narazie nie narzekam


(Lukaszrosol) #5

Zamiast Deamona, Alcohol, albo Virtual CloneDrive.

Deamon wraca do inatsalacji, ponieważ sterowki STDP które w sobie zawiera są niekomaptybilne z Windows 7, więc instalacja ich się nie powodzi, po czym instalator dodaje uruchomienie się ponownie po restarcie i tak w kółko. Problem rozwiązuje, zaisnatlowanie najnowszyh sterowników STDP, które pobierzez z tąd. Po pomyslnej instalacji Deamon powinien się zaisntalowac bezproblemu o ile posiadasz wersje kompatybilna z Win 7 (najnowsza działa).

Pozdrawiam


(Lukaszm Zdw) #6

ten virtual clonedrive trochę okrojony jest zainstalowałem PowerISO


(Skiff) #7

Jak ktoś wcześniej napisał wystarczy zainstalować SPTD w wersji co najmniej 1.60 ze strony http://www.duplexsecure.com/en/downloads i daemon wówczas działa i się instaluje, chociaż Win7 RC pokazuje, że aplikacja powoduje błędy (a nie powoduje żadnych na nowym SPTD)