DAP i Kerio-Przepełnienie bufora

Mam problem: Gdy chce uruchomić DAP’a to wyskakuje info z Kerio Personal Firewall że zablokowano próbę przepełnienia bufora.

Było też tak gdy ktoś z lokalnej wysyłał mi eksploity na lsass.exe i nie miałem antywira :slight_smile:

Nawet kiedy net jest odłączony to to wyskakuje :o . O co chodzi, jaki znowu atak i jak to jakoś naprawić?

Mam 256 kbps a na Dapie wychodzą mi transfery po 40 KBps i nie chce z niego rezygnować.

DAP ma w sobie spywara, i Kerio próbuje cię przed nim uchronić.

Wpisz w szukajke akcelerator pobierania a znajdziesz alternatywne akceleratory które niczym nie ustępują od Dap a nie mają syfu w sobie.

Jaki to jest spyware? I co to jest przepelnienie bufora? Ewentualnie, jaki polecacie akcelerator bez syfu i z funkcja wznawiania? Chcialbym miec podobne transfery.

Tak ma niestety spywara, który jest dośc uciązliwy.

Godnymi polecenia akceleratorami są:

WellGet

Leechget

A transfer ze stron nie zalezy tylko od akceleratorów, w głownej mierze zalezy od serwera z którego pobierasz dane pliki.

O żesz! Błagam o pomoc! Odinstalowalem, ale Teraz Dap zostawił po sobie mnóstwo *****! Kiedy klikam na linki z jakimś plikiem, to pojawia się strona z logo DAP i pisze ze nie moze byc zaladowany! Nie moge normalnie sciagac, tylko czasem “zapisz element docelowy jako”. :frowning: HELP!

EDIT: Ok, znalazłem. --> szukajka :smiley: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … rator+plus. I dzieki za pomoc! :smiley: