DAP zamiast pobrać plik rar pobiera kilka kb innego pliku

Zainstalowałem Download Accelelator Plus z dp i mam problem by pobrać cokolwiek z serwisów typu rapidshare itp. Klikam normalnie, daję zwykły user(wolne pobieranie/konto darmowe) i pobiera mi ciągle małe pliki. Nie wiem jak pobrać spakowane do zip demo od kolegi z serwisów typu rapidshare czy megaupload. Ciągle pobiera małe pliki, ileś tam kb zamiast pliku zip. Szukałem roziązania ale są do starszej wersji DAP i nie wiem jak to naprawić by poprawnie pobierało plik. Pomocy :smiley:

Bo darmowe konta nie obługują takich programów. I w ogóle po co ci na free account akcelerator? Pobierania i tak nie będziesz mógł zapauzować bo nie da się ponawiać pobierań na free account.

Zainstaluj jDownloader, i Twoje problemy znikną :wink:

U mnie z RapidShare, gdy trafię na wolne sloty, pobiera mi full łączem (~740 Kb/s).

Co do tego - jak wyżej, jeśli zależy ci na programie to polecam jDownloader :slight_smile:

Chcę mieć możliwość regulacji prędkości pobierania, dlatego potrzebny mi DAP na free acount:) Czyli DAP’em tego nie zrobię, tak?

jDownloaderem tez można ograniczyć prędkość (np. do 300 Kb/s :wink: )

danyll ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Kaka’ zainstalowałem DAP i wg mnie on źle pobiera pliki tzn nie te które ja chcę, zamiast pobrać plik rar to pobiera jakiś inny. Wg mnie mówi konkretnie o problemie, bo problem leży w tym że pobiera nie to co chcę pobrać, czyli źle pobiera. Nie wiem co Ci nie pasuje, możesz przenieść do kosza, ale zaproponuj swoją nazwę tematu jeśli przeczytałeś pierwszego posta i zrozumiałeś jaki jest problem. Gdybym umiał dokładnie opisać problem to już bym miał połowę drogi do sukcesu żeby go samemu rozwiązać. Pozdrawiam.

danyll ,

Konkretny tytuł to taki, który w skrócie opisuje to z czym się borykasz. Nie zawarłeś w tytule wątku w jaki sposób wygląda to “złe” pobieranie. Skoro napisałeś, że:

to powinieneś był to uwzględnić w tytule. Czekam na stosowną korektę.

Pozdrawiam.