Dark Messiah vs Oblivion

Moim zdaniem Dark Messiah jest o niebo lepszy od Obliviona, który nie ma tylu możliwości co konkurent. Chociażby w Dar Messiah można wpływać na otoczenie niszczyć je itp. można np. zbliżyc strzałe do ognia i ona się zapali tego napewno nnie było w Oblivionie…

To zależy od upodobania . Tak jak pisałeś w Dark Mesiah wszystko sie niszczy bo gra ma ten sam silnik graficzny co HALF LIFE 2 czy SIN 2 Ale wydaje mi się że Obvilion ma troszkę lepszą grafikę

No nie jestem przekonany. Ogólnie gry pod wzgłedem grafiki idą niemalże łeb w łeb. Ale zwróc uwagę na wodę w DM mi sie bardziej podoba niz ta w Oblivionie.W DM są combosy a w Oblivionie nie widziałem :smiley: DLa mnie świat w Oblivionie jest dosyć ograniczony nie mozna poczuć się swobodnie (po paru godzinach gry wiadomo jakie są ciosy nie mozna wykorzystywac otoczenia do walki) denerwuje mnie tez to ze mozna w przeciwnika wpakowac kilkadziesia strzal a on dalej pomyka i cie atakuje.(powinni wprowadzic taki system jak w operation flashpoint) :smiley:

Zauważ że Dark Messiah to bardziej fps a Oblivion rpg… Rozgrywka w DM jest nastawiona bardziej na sieczke… W kwestii grafiki engine Source zawsze będzie na pierwszym miejscu…Łezka się w oku kręci gdy wspomina się pierwszą gre w HL2… :puppydogeyes: :smiley: