Darmowa domena w az.pl - gdzie haczyk?

Witam, potrzebuje zarejestrować jedną domenę do użytku prywatnego, dlatego też szukam jak najtaniej. Znalazłem ofertę firmy az.pl darmowe domeny. Czytałem trochę regulamin ale nie znalazłem nic dziwnego. Czy to nie polega na tym że teraz zarejestruje domene za darmo, a gdy będe chciał przedłużyć wyskoczą z kosmiczną sumą ? I czy jest obowiązek przedłużenia domeny po roku ?

Zależy mi na czasie, także z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pomoc.

Pozdrawiam.

Jeżeli mówimy o tej samej promocji to musisz kupić u nich konto hostingowe za 89,50 na rok to dostaniesz 3 x domena .pl gratis.

Ja mówię o Domeny za 0 zł dla kont hostingowych.

E: Jak dalej czytam będzie potrzebny dowód osobisty.

Chodzi mi o samą domene, po wpisaniu nazwy domeny wyświetla nam się lista dostępnych i zajętych.

Na przykład:

2lbnz4h.png

Jeśli się nie mylę ta domena jest za 0zł jeśli masz zapewne zamówiony u nich już hosting. Poza tym tego rodzaju domeny nie są darmowe, za to darmowe możesz mieć aliasy domen. Alias ma za zadanie ukrywać, najczęściej w celu skrócenia adresu domeny, więc jak masz np. jakiś długi adres do swojego serwera to załóż sobie darmowy alias, choć z tego co zauważyłem większość serwisów używa pojęcia domeny.

Pozdrawiam!

Czyli ta oferta jest prawdziwa tzn za darmo czy nie ? Sam już nie rozumiem. Napisane jest przy tym co zaznaczyłem że tylko domena. W kolejnym kroku muszę podać standardowe dane.

Chodzi mi głównie o to czy to nie będzie tak że teraz kupię domenę-alias a po roku będę zmuszony do przedłużenia za 99zł na przykład. Bo taki był regulamin.

Jeśli w regulaminie nie takiego zapisu to nikt Cię nie zmusi do przedłużenia umowy. Dla pewności przeczytaj dokładnie, najlepiej 2 razy regulamin, jeśli nic tam takiego nie będzie to nie musisz się obawiać, że ktoś Cię zmusi do przedłużenia umowy.

Pozdrawiam!

Zarejestrowałem domene, podczas rejestracji kwota do zapłaty wynosiła 0 zł. Nie dostałem żadnego mejla ani nic. Adres strony nie działa mimo że zmieniłem DNSy. Wie ktoś jak tam się skontaktować z biurem obśługi ?

Napisałem mejla ale nikt nie odpisuje.

Gdy wchodzę w liste zaparkowanych domen jest ona pusta.

Jeśli nie muszę nic płacić za domenę to czemu nie moge jej odrazu używać tylko muszę czekać-sam niewiem na co.

Dziękuje i pozdrawiam.

Edit: Mają lekkie opóźnienia na az.pl. Email potwierdzający moje konto dotarł dopiero teraz ;/ tak samo ten, który informuje o rezerwacji domeny.