Darmowa gra FPS i RPG, jaka?

(Scorpions.B) #1

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem jednej z tych gier:

1)team fortress 2

2)battlefield play4free

Która będzie lepszym wyborem?

Chciałbym też pograć w RPG, mój wybór padł na:

Age of Conan: Hyborian Adventures

Czy mój wybór jest dobry? Serwery są pełne?

(Drobok) #2

Ten bf by pograć swobodnie dowolną klasą w jednym meczu (bez relogania) trzeba zabulić :wink: Broń też swoje kosztuje :slight_smile: Tak więc jak kto woli, w 1) nie grałem :slight_smile:

(Scorpions.B) #3

To może jakiś inny FPS?

(Freeq52) #4

Oczywiście, że TF2 - gra jest świetna, wstyd jej nie znać :slight_smile:

Jeśli chodzi o inne gry FPS :

• świetną produkcją jest Tribes:Ascend. To naprawę kawał dobrego kodu i gra na długie godziny.

• F.E.A.R. Combat - ale nie wiem czy ktoś w to jeszcze gra, kiedyś gra miażdżyła.

O RPG (a w zasadzie o MMORPG, bo taką gra jest Age of Conan) się raczej nie wypowiem, bo w gry MMORPG nie gram. Kiedyś widziałem Lord of The Rings Online, wyglądało całkiem znośnie, chociaż ten Conan też może być OK :slight_smile:

(Scorpions.B) #5

TF2 - niestety, ale już odpada, bo bez Steam nie można grać, a ostatnie praktyki Valve średnio mi się podobają.

(Freeq52) #6

Może i tak, tyle że nic nie tracisz :slight_smile: Gra jest darmowa, konto darmowe - nie widzę problemu, ale jak chcesz…

(Scorpions.B) #7

A co sądzicie o arma 2 free lub Wolfenstein , Wolf Enemy Territory ?

Dodane 30.09.2012 (N) 21:56

Jednak mój wybór padł na TF2, zapoznałem się głębiej z licencją Steam i nie widzę kłopotu przy tym jak będę grał w darmowe produkcje :wink:

(Tomek545) #8

Ja polecam Ci Battlefielda. godną uwagi grą jest także Blackshot

(Kuba Glapski) #9

Miej tylko na uwadze, że jeśli będziesz uzywał darmowego TF’a nie będziesz miał dostępu do kilku rzeczy, które mają uzytkownicy kont premium. Szczegóły masz tutaj: http://www.teamfortress.com/freetoplay/faq.php

(Scorpions.B) #10

Jak w każdej grze F2P, no ale jak i tak gram z 3h tygodniowo i to przy dobrych lotach, więc nie szukam zbyt angażujących gier.

(Drobok) #11

A może moba ? :slight_smile: np smite :))