Darmowa gra FPS i RPG, jaka?

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem jednej z tych gier:

1)team fortress 2

2)battlefield play4free

Która będzie lepszym wyborem?

Chciałbym też pograć w RPG, mój wybór padł na:

Age of Conan: Hyborian Adventures

Czy mój wybór jest dobry? Serwery są pełne?

Ten bf by pograć swobodnie dowolną klasą w jednym meczu (bez relogania) trzeba zabulić :wink: Broń też swoje kosztuje :slight_smile: Tak więc jak kto woli, w 1) nie grałem :slight_smile:

To może jakiś inny FPS?

Oczywiście, że TF2 - gra jest świetna, wstyd jej nie znać :slight_smile:

Jeśli chodzi o inne gry FPS :

  • świetną produkcją jest Tribes:Ascend. To naprawę kawał dobrego kodu i gra na długie godziny.

  • F.E.A.R. Combat - ale nie wiem czy ktoś w to jeszcze gra, kiedyś gra miażdżyła.

O RPG (a w zasadzie o MMORPG, bo taką gra jest Age of Conan) się raczej nie wypowiem, bo w gry MMORPG nie gram. Kiedyś widziałem Lord of The Rings Online, wyglądało całkiem znośnie, chociaż ten Conan też może być OK :slight_smile:

TF2 - niestety, ale już odpada, bo bez Steam nie można grać, a ostatnie praktyki Valve średnio mi się podobają.

Może i tak, tyle że nic nie tracisz :slight_smile: Gra jest darmowa, konto darmowe - nie widzę problemu, ale jak chcesz…

A co sądzicie o arma 2 free lub Wolfenstein , Wolf Enemy Territory ?

Dodane 30.09.2012 (N) 21:56

Jednak mój wybór padł na TF2, zapoznałem się głębiej z licencją Steam i nie widzę kłopotu przy tym jak będę grał w darmowe produkcje :wink:

Ja polecam Ci Battlefielda. godną uwagi grą jest także Blackshot

Miej tylko na uwadze, że jeśli będziesz uzywał darmowego TF’a nie będziesz miał dostępu do kilku rzeczy, które mają uzytkownicy kont premium. Szczegóły masz tutaj: http://www.teamfortress.com/freetoplay/faq.php

Jak w każdej grze F2P, no ale jak i tak gram z 3h tygodniowo i to przy dobrych lotach, więc nie szukam zbyt angażujących gier.

A może moba ? :slight_smile: np smite :))