Darmowa poczta e-maile

Jaka poczta jest waszym zdaniem lepsza(chodzi mi o bezpłatne skrzynki e-maile) Gmaile czy na Onecie…chyba że ktoś zna jeszcze inną pocztę godną polecenia? :slight_smile:

Witam.

Zdecydowanie polecam:

http://mail.google.com/, a z polskich zasadniczo najmniej awaryjna i najmniej spamująca jest skrzynka Wirtualnej Polski. Mówię także pod kątem współpracy z programem pocztowym.

Ty chyba żartujesz sobie WP ma właśnie dużo spamu codziennie mam ok.3 reklamy z WP.Szukam właśnie poczty, która spamu ma najmniej.

hahahahha wp przeciez ta poczta chodzi jak …nie powiem co i w czym ; ) gmail najlepszy… z polskich o2 najszybsza ale duzo spamu , pudelków itd i w dodatku nabijasz kase firmie z izraela ; d [o2] więc ja bym brał gmail :smiley:

www.inbox.com i oczywiscie gmail

dokładnie się z tym zgadzam - gmail na 1 miejscu :slight_smile:

Po raz “n-ty” - Gmail :spoko:

A ja polecam Windows Live :slight_smile: Dostajesz w jednym koncie pocztę, 25 GB dysku internetowego, login do komunikatora Messenger, własną stronę blogową itp. :wink:

Gmaile może i jest najlepsza, ale ciężko znaleźć tam jakiś wolny login… :? A pocztę na Onecie to nikt nie poleca… :?:

Nikt nie poleca, bo jest poprostu (moim zdaniem) najsłabsza ze wszystkich

Oj, nic nie pobije o2. Niegdyś była to najlepsza skrzynka. Teraz rzeczywiście jest najsłabsza ze wszystkich.

Najlepsza poczta na własnej domenie :slight_smile:

a tak to GMAIL - bardzo intuicyjna, intensywnie rozbudowywana, bezspamowa poczta.

najlepszy jest onet

na gmail nawet EXE nie dostaniesz, takie to też zabezpieczenia przez wirusami… badziew…

kupiłem sobie dożywotnio pocztę na onecie w swojej domenie jest super :slight_smile:

gmail, jak nędza chodzi :slight_smile:

a najlepiej miej i tu i tu, jak ja, z tym że na onecie ściągam z gmaila.

Ja z onetem jestem od samego początku. I to moja strona startowa, także wszystkim taką ustawiam, kiedy naprawiam / konfiguruję / skladam komputer.

Czy na Gmailu jest opcja automatycznego usuwania wiadomości bez przenoszenia do kosza?

no można sobie ustawić ze np z danymi słowami w temacie albo od danego nadawcy od razu przenosi do archiwum i wtedy zeby zobaczyc taka wiadomosc trzeba dac ‘wszystkie’