Darmowe dzwonienie

Dokładnie tak jak mówi Boczi. Już nie można dzwonić za darmo. :?

ja z tego dzwoniłem za darmo a tera MUESZ SIE ZAREJESTRROWAC NA TYCH I TEZ BEDZIE MOZNA X-Lite

Teleo Phone

Mam program X-Lite. Wpisuje +48602507xxx* i pisze cos takiego:

"Call failed: 408 Timeout :?

*mój numer komórki

a mi pisze tez go mam ze mam nieprawidłowy login

Heh, może tam trzeba jednak coś kupić tylko tak ściemniają że można za darmo dzwonić :wink: Babble było najlepsze. Szkoda że do czasu… :cry:

StanaPhone ten dziła tylko mi cos nie ale kolega dzonił do mnie na komórke troszke echo jest ale fajnie sie gada s[pytam jak dobrze skonfigurowac to dam znac

Wszystkim jest przykro ale co to ma do tematu. Kosz

działaja programy niktore… mam program firefly ale na komorke mozna gadac krotko (okolo 1 minuty) ale dziala ! mowie wam popatrzcie chlopcy na allegro jest koles co oferuje program za oplata 5 zł

Co o tym sądzicie cena to 5zł no jak by to dziłło no to fajny bajer aukcja jest tu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46108259 :o

Sądze, że to przekret i 80% z w/w nie działa :?

też mam takie zdanie ale zamówił by sobie to :smiley:

wiec chyba ja zamówie i dam wam znac ale jese inne tez dobre jest sposób jak non stop dzonic za friko znajde dam linka

jest jeszce ktorys z programow ktory podawaliscie nie wiem tak skonfigurowany albo scrackowany ze nornmalnie mozna dzwonic do woli nwet na numery 0-700 :slight_smile: jest program firefly mam go jest 100 gr a minuta kosztuje 11gr na stacjonarne a na komorkowe chyba 70gr takze na domowe mozna dzwonic spoko jest… jak bede mial stronke to wam dam bo teraz nie chce mi sie szukac ! chcialbym wlasnie znalezc program ktorym nie trzeba sie bez przerwy rejstrować !

hah mam oto i dla was stronka ktora dziala na 100% macie i cieszcie sie 10 minut na stacjonarne numery mozna sie resjtrowac do woli :] http://www.siec2.pl

Stronka nie działa :cry: Co ciekawe, nie ma nawet takiej domeny zarejestrowanej. Przynajmniej ja nie widzę :cry:

Tutaaj się zgodze z kolegą:

10au1.jpg

no stronka nie dizła a moze poslesz na maila co mi tez nie dizłą a bym sobie przestestował chetnie zagdaj