Darmowe na stacjonarne....?

(Adrian Witczak) #1

na tej aukcij TU

Koles sprzedaje słuchawki i gratis...ze za darmo do polski i na 40 państw za darmo...

Co to za program??

czy to jakaś ściema??

(system) #2

Są programy przez które możesz gadać za free przez minutę lub takie, które dają w promocji za darmo kilka eurocentów do wygadania.

(Adrian Witczak) #3

Koleś mówi ze bez ograniczeń!

(system) #4

Też do niego napisałem, zobaczę co mi odpisze. Przed zamówieniem można go nastraszyć, że jak to będzie jakaś ściema to mu się takiego nega wystawi, że nikt od niego już nic nie kupi :smiley:

(Adrian Witczak) #5

Ciekawe czy to nie oszustwo??

(system) #6

Koleś napewno myśli, że ludzie połaszczą się na te darmowe rozmowy, bo tak nikt by mu tego mikofonu nie kupił :stuck_out_tongue:

(Azpr) #7

no i dobrze mysli :wink: reklama dzwignia handlu :wink: a te programy fajne sa... choc ograniczenia np. do 1 minuty, ale zawsze sie mozna polaczyc ponownie :smiley:

(Gk88) #8

czyżby jakiś HACK do programu w wersji TRIAL ?!?!

a pozatym... ten koles nie dołącza do mikrofonu zadnego oprogramowania... pisze ze idealny do GG, SKYPE itd. i do rozmów na stacjonarne... ale nie pisze juz jak... pewnie chodzi wlasnie o te minutowe polaczenia...

no ale wiekszosc populacji dalaby sobie wkrecić takiego wała :slight_smile:

(Adrian Witczak) #9

gadałem z nim przez telefon i powiedział ze nie ma zadnego ograniczenia!

(Madafaker) #10

Czysta ściema...w przyrodzie nie ma nic za darmo... :smiley:

Ciekawe po co je sprzedaje...nie lubi już rozmawiać za free... :wink:

(Gk88) #11

ale jak to działa?? daje do tego jakis progs?? czy co?? bo ja kompletnie nie kapuje !!

prawdopodobnie wystarcza mu jedna sztuka... bo uszu ma tylko dwoje :stuck_out_tongue:

a sprzedaje zeby zarobic :wink:

(Djmac) #12

sprzedaje jakies darmowe programy prawdopodobnie na ktorych wybierasz sobie numerek i dzwonisz... a prawodpodobnie po minucie badz 2 polaczenie zostaje przerwane... :wink:

dziwie sie ze ludzie kupuja takie mikrofony w sklepie komputerowym kosztuja 10 - 12zł a tu dochodzi jeszcze przesylka...

widac programy pomagaja :wink: - lepsza sciema niz jej nie ma :mrgreen:

(fiesta) #13

KURCZOK Ty to masz talent w wynajdywaniu takich aukcji :stuck_out_tongue:

(Adrian Witczak) #14

jakich? :smiley:

koles ma za to pozytywy...więc...

(fiesta) #15

Patrz posty powyżej.

Masz na zbyciu ponad 20 zeta kupuj, a sam się przekonasz :stuck_out_tongue:

(system) #16

Może też być takie coś, że rejestrujesz się na stronie jakiejś firmy Voip i oni dają parę groszy do wygadania, a jak kasa ci się skończy to zakładasz nowe konto i to jest ten cudowny sposób.

(Azpr) #17

emm nie koniecznie, sa programy w necie ktore umozliwiaja darmowe NIEOGRANICZONE dzwonie na numery stacjonarne wystarczy sie tylko zarejestrowac, jedyny problem to taki ze kraje ktore sa na liscie z darmowymi "usługami" czesto sie zmieniaja. i tak raz moze byc Polska raz nie;)

(system) #18

Masz linki ??

(Azpr) #19

szczerze mowiac to juz nie pamietam co to za program był :wink: dawno z tego czegos kozystalem

ale tym sie pobaw

(Adrian Witczak) #20

zobaczcie to http://www.allegro.pl/item94983700_darm ... lsce_.html

nie wiem co o kolesiu myslec...