Darmowe rozmowy na koma

Tak jak w temacie :lol:

Znacie moze jakies programy ktore pozwola mi rozmawiac z ludzmi z polski ( telefon komorkowy ) zalezy mi na czasie thxxxx z gory !

Za darmo z kompa to możesz jedynie z drugim rozmówcą, który też ma PC. NIE MA NIC ZA DARMO !!

mylisz sie :wink:

Atom_x już któryś Twój post, z fenomenalnymi wiadomościami, ale bez jakichś konkretnych informacji. Oświeć nas

yy to jak sie myli to czego się pytasz? Chyba musisz znać odpowiedź.

oj darmowych to raczej nie ma, zawsze jest skype,telefon od gg,(wogóle od komunikatorów),

Arborn potrzeba C wiecej informacji ? chce dzwonic za darmo z komputera na koma ( moga byc ograniczenia co do dlugosci rozmowy )

To po co zakładasz temat ?? Chodzi Ci o darmowe minuty ??

OMG … . Chodzi mi o darmowe gadanie z kompa na koma ( moga byc ograniczenia co do dlugosci rozmowy )

a ja mówie Ci, że czegoś takiego nie ma, ponieważ Ty mówisz, że istnieje taka możliwość to proszę Cię aby śpodzielił się swoją więdzą, a może razem znajdziemy jakąś fenomenalną metodę. o tak wiele proszę? chce Ci pomóc, ale chce też dowiedzieć się skąd wiesz, że istnieje taka możliwość bo wówczas będzie łatwiej znależć rozwiązanie…

a ja mówie Ci, że czegoś takiego nie ma, ponieważ Ty mówisz, że istnieje taka możliwość to prroszę Cię abyśpodzielił się swoją więdzą, a może razem znajdziemy jakąś fenomenalną metodę. o tak wiele proszę? chce Ci pomóc, ale chce teżdowiedzieć się skąd wiesz, że istnieje taka możliwość bo wówczas będzie łatwiej znależć rozwiązanie...

Wiem bo korzystalem z takiego programu ale nie pamietam jego nazwy … po formacie !

To jest ciekawe… :mrgreen: Chodziło mi o darmowe minuty w Skype.

Miales chyba tam 1 euro na wykorzystanie jednak zakladajac maila na o2.pl mogles na jeden mail zarestrowac 3 razy co daje 3x20minut

Był taki program. Była lista może ze 30-35 państw pomiedzy ktorymi można było rozmawiać za free. Po 2 minutach rozłączało ale można było natychmiast numer powtórzyć. Po jakimś czasie rozłączało po minucie aż pewnego dnia Polska zniknęła z tej listy. Nazwy programu już nie pamiętam. Zabawa skonczyła sie więcej niż rok temu

pozdrawiam.