Darmowe rozmowy na koma

(Atom X) #1

Tak jak w temacie :lol:

Znacie moze jakies programy ktore pozwola mi rozmawiac z ludzmi z polski ( telefon komorkowy ) zalezy mi na czasie thxxxx z gory !

(zgredzio) #2

Za darmo z kompa to możesz jedynie z drugim rozmówcą, który też ma PC. NIE MA NIC ZA DARMO !!

(Atom X) #3

mylisz sie :wink:

(Airborn) #4

Atom_x już któryś Twój post, z fenomenalnymi wiadomościami, ale bez jakichś konkretnych informacji. Oświeć nas

(Wigrus1) #5

yy to jak sie myli to czego się pytasz? Chyba musisz znać odpowiedź.

oj darmowych to raczej nie ma, zawsze jest skype,telefon od gg,(wogóle od komunikatorów),

(Atom X) #6

Arborn potrzeba C wiecej informacji ? chce dzwonic za darmo z komputera na koma ( moga byc ograniczenia co do dlugosci rozmowy )

(zgredzio) #7

To po co zakładasz temat ?? Chodzi Ci o darmowe minuty ??

(Atom X) #8

OMG .. . Chodzi mi o darmowe gadanie z kompa na koma ( moga byc ograniczenia co do dlugosci rozmowy )

(Airborn) #9

a ja mówie Ci, że czegoś takiego nie ma, ponieważ Ty mówisz, że istnieje taka możliwość to proszę Cię aby śpodzielił się swoją więdzą, a może razem znajdziemy jakąś fenomenalną metodę. o tak wiele proszę? chce Ci pomóc, ale chce też dowiedzieć się skąd wiesz, że istnieje taka możliwość bo wówczas będzie łatwiej znależć rozwiązanie...

(Atom X) #10
a ja mówie Ci, że czegoś takiego nie ma, ponieważ Ty mówisz, że istnieje taka możliwość to prroszę Cię abyśpodzielił się swoją więdzą, a może razem znajdziemy jakąś fenomenalną metodę. o tak wiele proszę? chce Ci pomóc, ale chce teżdowiedzieć się skąd wiesz, że istnieje taka możliwość bo wówczas będzie łatwiej znależć rozwiązanie...

Wiem bo korzystalem z takiego programu ale nie pamietam jego nazwy .. po formacie !

(zgredzio) #11

To jest ciekawe... :mrgreen: Chodziło mi o darmowe minuty w Skype.

(Atom X) #12

Miales chyba tam 1 euro na wykorzystanie jednak zakladajac maila na o2.pl mogles na jeden mail zarestrowac 3 razy co daje 3x20minut

(Jurass44) #13

Był taki program. Była lista może ze 30-35 państw pomiedzy ktorymi można było rozmawiać za free. Po 2 minutach rozłączało ale można było natychmiast numer powtórzyć. Po jakimś czasie rozłączało po minucie aż pewnego dnia Polska zniknęła z tej listy. Nazwy programu już nie pamiętam. Zabawa skonczyła sie więcej niż rok temu

pozdrawiam.