Darmowe rozmowy pomiędzy telefonami stacjonarnymi

Dokładnie tak samo jak w jajah.com

Wystarczy zarejestrować numer

a gdzie się zejestruje numer?

W systemie

a możesz mi dać linka?

albo gdzie to jest? :roll:

a mozesz poszukac albo masz tam nawet w programie tworzenie nowego konta i Cię przenosi do rejestracji potem aktywacja na maila i wsio.

hej dlaczego jak się zalogowałe to jest takie cos 9927790c3347abcem.jpg

podkreśliłem na czerwono te euro 05

Nawet nigdzie nie dzwoniłem.

Bo on nadal myśli, że ten jajah.com działa…

Po pierwsze wpisuje dokładny numer stacjonarny “+48618xxxxxx” z tego +48 kierunkowy do polski, 61 do poznania, reszta jest TP.

Po drugie

Raczej mi jest przykro, że nie doczytałeś tego co ja napisałem…

Znaczy, że obaj JESTEŚMY ZAREJESTROWANI.

Po trzecie napisałeś

Do uregulowania należności - znaczy, że trzeba COŚ płacić.

Po czwarte

Ja również zgadzam się z tym, że trzeba przyjmować do wiadomości to co inni piszą, przeczytać ze zrozumieniem kilka razy. Natomiast cały regulamin przeczytałem, dlatego OBALAM teorię (tak jak pogromcy mitów na Discovery), że nie da się rozmawiać stale za darmo pomiędzy telefonami stacjonarnymi dłużej niż minutę!

Pozdro!

W każdym razie ja mam zarejestrowany numer w jajah, kumpel też ma a dzwonić do siebie nie możemy za darmo! Znaczy, że nie działa. Masz rację jałowa dyskusja, a temat powinien dawno leżec w koszu…

dalczego jak dzwonie to jest napisane

My address book

Your address book is empty.

Skąd się urwałaś/urwałeś? Z konopii? Chyba indyjskiej…

A jak dodasz numer kumpla do książki adresowej to widzisz go na zielono czy na szaro?

…u Ciebie :slight_smile:

Ja widze numer kolegi na szaro, natomiast kolega widzi mój numer na czerwono…

…co dobitnie świadczy o tym, że ten numer nie jest w systemie zarejestrowany. Jeśli to nie jest usterka po stronie jajah.com (w co wątpię) to dam sobie głowę uciąć, że numer został podany nieprawidłowo podczas rejestracji. Na przykład ktoś , kto się rejestrował, nie zauważył, że domyślnie jest np. ustawiona strefa Wielkiej Brytanii (dotyczy wejść z pewnych numerów IP, np. użytkownicy AOL - osobiście przetestowałem)

Czy jesteś w 100% pewien, że masz w głównym oknie informację:

Home i numer +48(numer kierunkowy)(numer telefonu)?

czyli dla Krakowa np.

+4812xxxxxx

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 20:31

Typuję, że posługując się np. http://www.proxy.net.pl

tak, mam dokładnie taki numer podany +4861xxxxxxx (61 to Poznań)

W takim razie pozostaje Ci tylko napisanie maila do ich Działu Technicznego

Gdybyś miał problem z językiem angielskim to proonuję skorzystać z systemu tłumaczącego całe zdania na http://www.translatica.pwn.pl

czy ten Voipdiscout to na pewno jest za darmoczy tylko 3 rozmowy bo se zrobiłem i nieiwem czy m inei przyjdą rachunki ptem

Tutaj zamieszczam screeny moje i kolegi:

8ac52b5ea1ca9532.jpg

9eb2853968ca7727.jpg