Darmowe widowsy


(Maciejboss) #1

Ostatnio czytalem ze Microsoft chce rozdawac windowsy za darmo ale beda w nich wyswietlaly sie reklamy.Wedlug mnie to calkiem fajny pomysl jesli ktos nie ma pieniedzy to ma windowsa za darmo tylko oglada sobie reklamy


(El Presidento) #2

A podał byś linka do tego…

Bo nawet ciekawe, mi tam reklamy nie przeskadzają :slight_smile:


(Krzysieknd2) #3

Będą przeszkadzały, jeśli będą to reklamy poupowe na pół ekranu co 10 minut :?


(aero) #4

http://windows.mocny.com/2199,aktualnosci


(Monczkin) #5

proszę

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=2929


(aju) #6

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=2929

się robi panie :slight_smile:

Co do reklam, ciekawe jak sobie z tym poradzą programy ad-aware które będa je za kazdym razem wyrzucały i ile powstanie patchów które będą te reklamy wyłączały (vide bk dla gg).

Pomysł sam w sobie bardzo dobry, tylko co tym razem zwali gigant z Redmond? Czyżby win 95 za darmo z reklamami? Wykupienie aktualizacji?


(aero) #7

ale to juz jest nielegal, i to jest to samo co teraz userzy mający xp maja piraty :wink:

a podejżewam że dadzą win xp, nawet niech to bedzie 2000, to baner na pulpicie i w innych miejscach wcale tak nie przeszkadza, tto tak samo jak banerek który był w operze 8)


(aju) #8

z Twojego rozumowania widze iż uważasz, że każdy kto ma windows xp musi go mieć nieorginalnego? W takim razie wyprowadzam Cię z błędu ==> nie każdy 8) .


(aero) #9

nie, pomyliło mi się :smiley:

sam mam xp ale oryginała :stuck_out_tongue:

chodzi mi o to że ci co mają teraz pirackie systemy, będą takimi samymi piratami ściągając bezpłatną wersje windowsa i pozbywając go reklam…o teraz dobrze napisałem :wink: