Darmowy Play?

(Ewa Forak) #1

Może ktoś na tym forum będzie w stanie mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi kodami za free do Play na darmowe rozmowy i smsy? podobno jak się wpisze *188# to działa. Tylko nie wiem czy to prawda, a nie chcę w razie czego zablokować karty i zmieniać nr.

(Piotrek2255) #2

Nie ma czegoś takiego. 

(Ewa Forak) #3

To dziwne. Dostałam taką informację od kilku znajomych. Twierdzą, że działa. A ja im ufam. Mówią, że włączyli w ten sposób darmowe smsy i rozmowy. Z tym, że to działa tylko na kartę.

(Piotrek2255) #4

Więc jeśli ufasz, to wpisz *188# i się przekonaj. Przecież nie wybuchnie ci telefon.

(Lukasz Mazur2) #5

telefon nie wybuchł a u mnie zadziałało. więc będę korzystał na maksa z tych darmowych rozmów i sms.

(Madafaker) #6

Zwykłe  “wymuszenie” zmiany taryfy na dawno już obecną w ofercie…http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte/

(Ankaskakanka56) #7

Potwierdzam! u mnie też działa! W sumie dziwne, ciekawe jak długoo będzie trwać ta promocja

(Longhorn2009) #8

Play ma już taryfę z rozmowami, SMS do play za darmo. Ta promocja nie działa na play fresh gdzie mamy RWK, jest to po części zachęta do przejścia na nowe taryfy.

(Martin8731) #9

Ta taryfa jest do kitu akurat. Lepiej pozostać na starych taryfach z roczną ważnością konta gdzie za doładowania dostawałeś nielimitowane rozmowy i smsy do play. A tutaj musisz co chwilę konto ładować taka to darmowość za którą płacisz.

(xdziunia92) #10

Witam, znajdując takie pytanie na innym forum, potwierdzam, że istnieje coś takiego. Ukazał sie nawet artykuł na ten temat na AntyWeb oraz w tej chwili znalazłam już go na Dobrych programach. Znajduje się również reklama Play w telewizji.

Więc potwierdzam istnienie takiego kodu w Play :]

Osobiście polecam przejście na formułę 3 w 1 i korzystać z tego kodu podanego wyżej :]