Darmowy Play?

Może ktoś na tym forum będzie w stanie mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi kodami za free do Play na darmowe rozmowy i smsy? podobno jak się wpisze *188# to działa. Tylko nie wiem czy to prawda, a nie chcę w razie czego zablokować karty i zmieniać nr.

Nie ma czegoś takiego. 

 

To dziwne. Dostałam taką informację od kilku znajomych. Twierdzą, że działa. A ja im ufam. Mówią, że włączyli w ten sposób darmowe smsy i rozmowy. Z tym, że to działa tylko na kartę.

Więc jeśli ufasz, to wpisz *188# i się przekonaj. Przecież nie wybuchnie ci telefon.

telefon nie wybuchł a u mnie zadziałało. więc będę korzystał na maksa z tych darmowych rozmów i sms.

Zwykłe  “wymuszenie” zmiany taryfy na dawno już obecną w ofercie…http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte/

Potwierdzam! u mnie też działa! W sumie dziwne, ciekawe jak długoo będzie trwać ta promocja

Play ma już taryfę z rozmowami, SMS do play za darmo. Ta promocja nie działa na play fresh gdzie mamy RWK, jest to po części zachęta do przejścia na nowe taryfy.

Ta taryfa jest do kitu akurat. Lepiej pozostać na starych taryfach z roczną ważnością konta gdzie za doładowania dostawałeś nielimitowane rozmowy i smsy do play. A tutaj musisz co chwilę konto ładować taka to darmowość za którą płacisz.

Witam, znajdując takie pytanie na innym forum, potwierdzam, że istnieje coś takiego. Ukazał sie nawet artykuł na ten temat na AntyWeb oraz w tej chwili znalazłam już go na Dobrych programach. Znajduje się również reklama Play w telewizji.

 

Więc potwierdzam istnienie takiego kodu w Play :]

 

Osobiście polecam przejście na formułę 3 w 1 i korzystać z tego kodu podanego wyżej :]