Darmowy program do faktur ze stanami magazynowymi


(Megahurt) #1

witam poszukuje darmowego, sprawdzoneg programu do fakturowania z obsługą magazynu


(maniq) #2

proszę bardzo - http://www.szybkafaktura.pl/cennik patrz wersja rozszerzona lub wersja magazyn.


(demisen) #3

Może nie darmowy, ale tani WF-MAG. Jednak lepiej mieć faktury u siebie niż korzystać z rozwiązań via www


(maniq) #4

Dlaczego? Teraz w cloud computingu jest bardzo dużo rozwiązań. Są wygodniejsze, wydajniejsze i dostęp można mieć do zasobów wszędzie i o każdej porze. A jak komp ci padnie z danymi to masz po ptakach.


(Barbaramec01) #5

A ja korzystam on line z szybkafaktura.pl - chyba najprostszy i najwygodniejszy program jaki znam, ma wszystkie najważniejsze funkcje i magazyn na którym mi zależało, :slight_smile:


(Lukasz) #6

wątpie aby programy darmowe były rzeczywiscie rozwijane, dla przykładu podaje chociazby najnowszy produkt od Ideabanku - masakra. zatem lepiej trochę zapłacić i mieć sprawdzone narzędzie, ze swojej strony polecam bardzo intuicyjna aplikacje fakturownia.pl


(system) #7

Nie zgodzę się z tezą, ze darmowe programy nie są rozwijane. Wszystko zależy, czy powstały “same dla siebie” - czy są częścią innych systemów.

W tym drugim przypadku - rosną wraz ze swoimi płatnymi odpowiednikami.


(Atticusor) #8

A ja uważam, że programy do fakturowania są dobre tylko na początek. Każdy, kto prowadzi własną firmę powinien prędzej czy później zainteresować się temat i poczytać na ten temat oprogramowania dla firm. Co prawda możemy potem zlecić usługę fakturowania jakiejś firmie, jednak i tak powinniśmy mieć pojęcie o co w tym wszystkim chodzi.