Darmowy program do robienia screenshotów z gier

Potrzebuję lekkiego, darmowego programu, którym da się zrobić screena z gry (Arctic Combat).

Zrzucisz screen z gry tym płatnym programem, do jutra do godz 9.00 darmowy w promocji Giveaway of the Day. Pobierz na dysk zip, wypakuj, otwórz i uruchom instalację z ikony klucza. http://translate.google.pl/translate?hl … safe%3Doff Na tej stronie kliknij na pobieranie, Wyświetli się nowa strona z linkiem - Pobierz ekranu Boxoft Teraz Video Capture, a jak wyświetli się google error, to kliknij na dole “Zobacz oryginalną stronę”. Wtedy od razu wyświetli się panel pobierania pliku.

Ale się naprodukowałeś… “z gry, z głosem z gry, zzzzz…” (to jest równoznaczne “płatnym programem”? :wink:

Nie można było po prostu: http://www.giveawayoftheday.com/boxoft- … o-capture/

Opis programu jak będzie chciał i pomyśli znajdzie na wielu polskich stronach, np.

https://www.google.pl/search?q=Boxoft+S … 67&bih=760

Zawsze pobierałem takie promocje na technetblog.pl, ale już ponad miesiąc jest ta strona tylko sporadycznie aktywna. Parę promocji pobrałem właśnie stąd, co podałem, mimo pewnej niedogodności.

Dzięki Cedar. Czasem tak mi wyjdzie. Ale poprawiam. Znaczy to, że jest okazja nagrywać z pulpitu gry, czy nawet filmy, albo dodawać własny głos.

Chodzi mi o program, którym mogę zrobić screen z gry.

Do zrzutów używam małego MWSnap portable. Zapisuję screeny w jpeg. Gdy gra jest pełnoekranowa, używam klawisza PrtScr i potem wklejam z prawego przycisku myszy do painta. Zapisuję jako i wszystko gra.

Xfire.

Można też jeszcze zainstalować Steam http://store.steampowered.com/about/ , wciskasz F12, i wysyłasz na chmurkę , Cloud ", i masz dostęp z dowolnego miejsca.

Łatwy w instalacji, prosty w obsłudze, dodatkowo jest komunikatorem. Ma sporo gier darmowych :smiley:

Jeśli zdecydujesz się na Steam ( bo nie wiem, czy masz, czy nie ), to trzeba będzie wejść w: Biblioteka – > Gry --> Dodaj grę spoza Steam do mojej biblioteki -->

Potem, jak otworzy Ci się okienko klikasz PRZEGLĄDAJ ( wybierasz daną grę ), a następnie DODAJ WYBRANE PROGRAMY. Może wydawać się długie to, co napisałem, ale tak na prawdę,

to się szybko robi.

Może i jest fajnym, ale wątpię, czy ma coś w stylu , Cloud " ( Valve niedawno nazwało tą opcję ). Z resztą, żeby zobaczyć swoje zrzuty ekranu z tego FastStone Capture, to pewnie trzeba

wrzucać obrazki na serwery typu imageshack, czy inne, bo wątpię, czy mają własne serwery, czyli pod tym względem Steam - a nic nie przebije, bo wystarczy,

że wejdzie się na swój profil, i ma się spis od A do Z gry, i nie trzeba pamiętać linków, jak w przypadku programów , zewnętrznych ".