Dawno dawno temu, historia prawdziwa

Połączenie tematu Dawno, dawno temu ciągniętego od lat
https://justpaste.it/438zi

Najlepszy sposób na słuchanie to odpalenie firefoxa i włączenie trybu reader (F9) i kliknięcie play :slight_smile: Dlaczego link? bo forum ma ograniczenie do bodajże 32000 liter na post :smiley:

Niby do Edge wróciła Zofia.

Jak API się nie wywali to raczej będzie lepsza od windowsowej Anii jak ktoś nie ma lepszych lektorów (Ania ma tendencję do wymyślania jak się powinno czytać/umie do cząstki „itam” doklejać z czapy „Eryk” - możliwe że tworzyli ją tłumacze The Sims 1, 2, 3).

A nie lepiej trzymać się klasyki?

Mu pewnie chodzi, że trzeba tracić z godzinę na przewijanie by obejrzeć z 12k postów.

A cytat taki 0 na 10.

No zgadza się :slight_smile: przewinąć na początek czy koniec się da, ale ładoawanie postów z forum zabija przy tym wątku, jest bardziej kompaktowe i plus jest taki, że „Ania czy Zofia” mogą to czytać :smiley:

Po prawdzie też to powstało z prostej ciekawości „czy się da” :joy:

IMHO ten wątek jest bez sensu, już dawno mógłby być zamknięty, gdyby nie to, że to wątek jakby „historyczny”, mający swoją tradycję i wiernych użytkowników, więc dlatego jest. Mnie on nie przeszkadza, ale prawdą jest, że silnik forum nie lubi tak długich tematów i tu może być jakiś problem.

Coś źle ustawiłem. i wywala wideo. Raz dziennie, czasami raz na tydzień.
Nie ma śladu w logach. zamraża i uj.
Jedyna rzecz, która mnie deprymuje…
I5 9400

W Edge masz awarie odtwarzacza wideo czy Zofia w tle nie umie czytać komentarzy.