DC++ i bearshare nie łączy

(Gruchapaul) #1

witam Wszystkich otóż mam prolem mam dc++ skonfigurowane normalnie mi działało bearshare tez. Teraz nie moge nawet piosenki wyszukac jestem połaczony z hubami ale nic w onie w którym wyskakuja uzytkownicy pisze cały czas ze łaczy i nie łacyz sie nie mogw nic wyszukac podobnie dzieje mis ie z bearsahrem jest połaczony wyszukiwanie działa pobiraja odemnie pliki ale mi wogole nie chche sciagac nei weim co sei stąło ma moze ktos jakis pomysl i jak temu zaraddzic

(Xiao19) #2

hihihi mam tak samo i dalam sobie z tym badziewiem spokoj sciagam na torencie i wymiata predkosci tez na maXa wiec spox

(Magik) #3

Co do bearshara, sie nie wypowiadam, bo nie używałem.

Co do DC++ : spróbuj na innych hubach, ewentualnie przeinstaluj oba programy. Sprawdź też, czy niechcący nie zablokowałeś czegoś w firewallu. Inna jeszcze opcja, to może przekroczyłeś jakieś limity i ci zablokowali ściąganie ( nie wiemy, jaką masz sieć).

(Gruchapaul) #4

mam stałe łacze nie mam limitow wszystko działało i teraz sie sknociło bear share wyszukuje ale nie ciongnie za to wysyła

(Magik) #5

Jeszcza jedna opcja, to jak ci radziła Kamcia - zainstaluj coś innego. Tylko nie chodzi o poradę typu "używaj tego, a nie tamtego", a o sprawdzenie, czy na innym programie będzie tak samo. Bo jeśli nie, to wina leży po stronie DC i bearshara (ewentualnie firewalla), a jeśli tak, to raczej po stronie sieci. Po prostu pozwoli to trochę przybliżyć przyczynę problemu.

(Gruchapaul) #6

inne tez mi nie sciągaja emul nie wime co jest ale u koleznaki co am ta sam siec tez nie idzie ale gdyby były zablokowane p2p to by sie bear nie połączył

(JNJN) #7

Zapytaj administratora podejrzewam że zmienił oprogramowanie lub zablokował świadomie pewne rzeczy aby odciążyć sieć i polepszyć jej parametry, albo chce być legalny - zobacz u innych użytkowników tej sieci i będziesz wszystko wiedział.