DC++ i bearshare nie łączy

witam Wszystkich otóż mam prolem mam dc++ skonfigurowane normalnie mi działało bearshare tez. Teraz nie moge nawet piosenki wyszukac jestem połaczony z hubami ale nic w onie w którym wyskakuja uzytkownicy pisze cały czas ze łaczy i nie łacyz sie nie mogw nic wyszukac podobnie dzieje mis ie z bearsahrem jest połaczony wyszukiwanie działa pobiraja odemnie pliki ale mi wogole nie chche sciagac nei weim co sei stąło ma moze ktos jakis pomysl i jak temu zaraddzic

hihihi mam tak samo i dalam sobie z tym badziewiem spokoj sciagam na torencie i wymiata predkosci tez na maXa wiec spox

Co do bearshara, sie nie wypowiadam, bo nie używałem.

Co do DC++ : spróbuj na innych hubach, ewentualnie przeinstaluj oba programy. Sprawdź też, czy niechcący nie zablokowałeś czegoś w firewallu. Inna jeszcze opcja, to może przekroczyłeś jakieś limity i ci zablokowali ściąganie ( nie wiemy, jaką masz sieć).

mam stałe łacze nie mam limitow wszystko działało i teraz sie sknociło bear share wyszukuje ale nie ciongnie za to wysyła

Jeszcza jedna opcja, to jak ci radziła Kamcia - zainstaluj coś innego. Tylko nie chodzi o poradę typu “używaj tego, a nie tamtego”, a o sprawdzenie, czy na innym programie będzie tak samo. Bo jeśli nie, to wina leży po stronie DC i bearshara (ewentualnie firewalla), a jeśli tak, to raczej po stronie sieci. Po prostu pozwoli to trochę przybliżyć przyczynę problemu.

inne tez mi nie sciągaja emul nie wime co jest ale u koleznaki co am ta sam siec tez nie idzie ale gdyby były zablokowane p2p to by sie bear nie połączył

Zapytaj administratora podejrzewam że zmienił oprogramowanie lub zablokował świadomie pewne rzeczy aby odciążyć sieć i polepszyć jej parametry, albo chce być legalny - zobacz u innych użytkowników tej sieci i będziesz wszystko wiedział.