Dc++ problem z miejscem na dysku


(Zawadzio5) #1

Mam taki dziwny problem. Otóz Zobaczyłem, że na dysky z systemem zostało mi tylko 200 kb!! W tym czasie ściągałem duży plik na dc (4 gb) ale na inna partycje. Gdzie miałem 10 gb wolnego. Weszłem do folderu z dc. Przejżałem i zobaczyłem, że w folderze "Incoplete" są jakieś dziwne pliki z nazwami tych plików które ja ściągam lub ściągałem i niedokończyłem. Usunołem je i teraz mam 2 gb wolenego. Podkreślam pliki chciałem ściągnąć na inna partycje! I mam pytanie. Jak zrobić aby te pliki z "incoplete" były zapisywane w innym folderze lub partycji?


(Realmadrid5) #2

Popatrz w ustawieniach programu na pewno się tak coś takiego znajduje. :wink:


(Zawadzio5) #3

Dzięki. Jaki ze mnie głupek. Chyba znalazłem. Bo już myślałem że wybuchnę.


(Miettas) #4

Klikasz na opcje/ potem zaznaczasz pobieranie. W prawym oknie, w pierwszym okienku od góry możesz ustawić folder do którego ściągasz pliki (domyślnie jest to folder w programie DC++).

Tak samo jak wyżej, ustawiasz drugie od góry oknienko, w którym zapisują się pliki niedokończone. Wtedy ściągnięte pliki (dokończone i niedokończone) zapisują się w jednym, przez ciebie wyznaczonym miejscu. Ja mam program DC++ na jednej partycji, a wszystkie pliki ściągam na inną partycję i nie mam żadnych problemów.