DC++ problem z usunięciem pliku, zarządzającego pobieranie

Witam. Nazywam się Stefan Bomba, pochodzę z Sieradza, mam 99 lat, lubię grać na kompie i stukać piłką na ulicy.

Mam taki problem z programem do wymiany plików DC++ w wersji 0.750 (w polskiej wersji językowej).

Chciałbym uzyskać informację, gdzie znajduje się plik, który odpowiada za to, co pobieram, ponieważ pobierając obrazek zrobiony przez kolegę (LEGALNIE!! kolega powiedział że mam prawo go pobrać) w postaci pliku .bmp , program DC++ w wersji 0.750 (w polskiej wersji językowej) się zawiesza. Z innymi plikami pobieranymi nie miałem problemu. Nie tylko u mnie ten problem się zdarzył. Odinstalowanie programu w DC++ wersji 0.750 (w polskiej wersji językowej) i ponowne zainstalowanie programu DC++ w wersji 0.750 (w polskiej wersji językowej) nie rozwiązało problemu.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, otrzymaną w najbliższym czasie (nie potrafię sprecyzować dokładnie w jakim, ponieważ to nie ode mnie zależy).

Moja konfiguracja sprzętowa:

SUS P5QL PRO, INTEL CORE 2 DUO E7400 2,8GHZ, GEIL ULTRA CL4 2X1024MB DDR2 800MHZ, POWERCOLOR RADEON HD4730 512MB DDR5, 160GB SEAGATE.

WINDOWS 7 ULTIMATE PL

Miało być szczegółowo to jest.

Choć myślę że tamte 3 krótkie zdania by wystarczyły do rozwiązania mojego problemu.

I piratowania nie ma!!!