Dc++

Mam problem z Dc++ a mianowicie gdy wpisze nazwe programu, badz piosenki ktorej szukam nigdy mi nie wyskakuje. Sprawdzalem na wielu hubach, i jest niemozliwe zeby na zadnym nie bylo. Czy jest moze jakas opcja w Dc++, ktora moze mi blokowac pojawiania sie rezultatu szukania??

  1. Jaka wersja DC++ ??

  2. Czy napewno hub jest aktywny ??

  3. Czasami są takie problemy , wpisz może tylko część nazwy (wyników będzie więcej i będziesz musiał odszukać tę właściwą).

  4. Zaznacz ewentualnie tylko pojedyńczą kategorię do wyszukiwania , np. muzyka.

  5. Wyłącz część hubów, jeśli masz ich kilka. Czas wyszukiwania zależy często od tego, ile hubów ma do przeszukania i ilu jest na nim użytkowników.

Dc++ 0.668. Tak sprawdzalem hub jest aktywny, przewaznie biore tylko jeden hub. Moze starsza wersja Dc++ jest lepsza. A co sadzicie o eMule?? Ja mialem i troche mi spowalnial lacze.

Zapytaj Sharka… on wie wszystko na temat dc ++

sprawdz w plik>ustawienia>ustawienia ogolne “ustawienia polaczenia”. jesli masz ustawione active to pewnie zle sa wpisane porty lub IP i musisz to poprawic a jak nie to przestaw na passive tylko wtedy przed nickiem swoim dodaj [psv] bo jak nie to moga Cie wywalac z niektorych hubow.

Mógłbyś napisać co to za piosenka ??

Jeżeli ma polskie znaki zmień na ą-a ż-z itp.

Wejdź w Ustawienia -> Ustaw połączenia -> i jeżeli masz aktive, a nie masz przekierowanych portów zmień na passive …

Jakie masz łącze ?

A jeżeli chcesz być aktive - musisz przekierować porty 412~412/413~413 itp.

A w najgorszym wypadku takiej piosenki nie ma …

Spróbuj połączyć się z innym polskim hubem z tej listy http://www.hubdc.org/PublicHubList.config

no wiec sa to rozne piosenki techno. Net mam z kablowki osiedlowej lacze 256kb/s. A jak przekierowac porty?? Gdzie to zrobic??

Administrator może Ci to zrobić poproś o porty !

Aha dzieki. Sprobuje. Jak nie pojdzie to wroce do eMule.