Dc++

czesc

mam taki problem:

od kilku dni jak wlaczam kompa to na poczatku net chodzi normalnie. jednak gdy wlaczam dc++ to zwalnia strasznie, tak ze nawet strony zadnej nie da sie otworzyc. mam karte sieciowa realtek. na pasku zadan sa takie dwa monitorki niebieskie. gdy klikne na nie prawym przyciskiem myszy i zaznacze “wylacz”, a potem w panelu sterowania > polaczenie sieci bezprzewodowej to net znowu chodzi normalnie, ale oczywiscie do czasu gdy wlacze dc++. mial ktos moze takie “perypetie” ??

zaznaczam ze nie mam wirusow na kompie.

z gory dziekuje za pomoc

A jakie masz łacze??

radiowe

Ale to tak zawsze jest, ze otwieranie stron spowalnia sie :smiley:

otwieranie stron nie spowalnia sie tylko strony wcale nie chca sie otwierac. jest jakis konkretny problem bo jeszcze kilka dni temu wszystko było OK

Jeśli masz stary system (95/98) to przyczyną jest właśnie on. Liczując na DC otwierasz dużą ilość połączeń, z którymi nie radzi sobie system.

Jeśli to nie wina systemu - pomysłu nie mam. :slight_smile:

Albo jak ma Win Xp sp2 to wystarczy zwiekszyć limit połaczeń np. programem AntiSpy. :smiley:

mam winxp professional z service pack’iem 1, a wersja dc to 0.401

problem ten jest na kazdym systemie operacyjnym (98,2000,xp - czyli format nie pomaga) i z kazda wersja dc

skanowalem system pare razy programem AntiVir PE i skanerem online mks_vir. zadnych nieprawidlowosci mi nie wykrywa.

czesto widze na forum logi z tego programu hijackthis. moze tez mam wkleic??

albo:

czy zastosowanie programu eraser do wykasowania calej partycji cos by dalo?? i ile czasu trwa taki proces, bo nie robilem jeszcze takiego czegos.

poza tym wkurza mnie juz to wszystko. najlepszy program do sciagania i jak na zlosc musialo sie cos zwalic :evil:

Jak chcesz już kasować całą partucje to formatuj z dosa…eraserem partycji z systemem nie usuniesz. To niestety nic raczej nieda :frowning: