Dc++

Witam wszystkich. Mam problem z DC++ (wszystkie wersje) i oDC: gdy klikam na jakis hub aby sie polaczyc to wyskakuje mi napis polączony i to wszystko. Czekam i czekam, nic sie nie dzieje, po jakims czasie jest napis ze zostalem rozlaczony bo negocjacja miedzy hubem a moim klientem jest za dluga. To chwilowe czy cos sie zwalilo mi w systemie. Ogolnie net chodzi dobrze, wirusow nie mam, byl skan ad-aware, nie jest to problem typu czy jestem passive czy active. A moze u kogos jeszcze tak jest ?? Prosze o szybka odpowiedz.

Zeby nie zakladać nowego tematu to mam jeszcze jedno pytanie: czy w laptopach jest tak jak w zwyklym kompie BIOS?? Wydaje mi sie ze tak, jednak nie umiem go odpalic. Podczas startu naciskalem delete ale nic nie dalo.

Co do pierwszego pytania,obawiam się że Admin zblokował Ci porty.

Jest,odpalamy klawiszem F12 lub DEL

Mam ten sam problem z dc dobrze zarlo i zdechlo, dlatego przechytrzylem admina i zainstalowalem azeriusa tam mozna ustawiac na jakim porcie chcesz dzialac. admin mi blokuje port a ja skacze na inny. niestety on sie wq i zablokowal wszystkie mozliwe na ktorych on dziala. ale nie jest zle bo na przyblokowanych nadal wyciagam okolo 10-20 kb wczesniej lecialo do 150kb. na krotka mete jest to dobry sposob