DDR3 Co wybrać Goodram czy KINGSTON

Jaką pamięć wybrać Obie 2x2GB 1333 Mhz

Goodram model gr1333d364L9/4gdc

Kingston KVR1333D3N9K2/4G

Jakie wybrać, proszę mi ni podawać innych modeli bo wybieram TYLKO z tych.

goodram

Kingston

Pozdrawiam.

Nie wiem jak jest teraz, ale ostatnio Kingston to była tylko nazwa dawnych produktów, mam pendriva Kingston i czasem są problemy z zapisem i odczytem danych. Idź do sklepu gdzie chcesz kupić Ramy, weź ze sobą jakieś benchmarki i poproś sprzedawce żeby ci pokazał pamięci, które chcesz kupić w jakimś konkretnym komputerze. Najpierw zrobisz benchmark jednych kości później drugich i porównasz. Goodram to w końcu Made in Poland :smiley:

Kingston - bardzo dobre pamięci operacyjne, karty flash (USB, SD), dyski SDD.

Pozdrawiam.

ja mam aukcje więc benchmarki odpadają , kupie tańsze :stuck_out_tongue: bo opinie są różne

Kingstony weź :stuck_out_tongue:

Weż goodramy Kingstony wogóle się nie kręcą a jak już to bardzo słabo Pozdrawiam

A kto kręci w tych czasach pamięć? szczególnie o takim taktowaniu jak 1333 Mhz, z reguły pamięci się kręcą bardzo słabo, a przyrost wydajności po zmianie taktowania jest wprost zerowy i skraca ich żywotność kilkakrotnie :wink: To nie procesor. Pamięć ma cieszyć się bezawaryjnością przez długie lata.

Wspomóż polską gospodarkę i weź Goodramy - tak na poważnie:P Wszystko też zależy w jakiej cenie masz te Goodramki???

Ja bym brał Kingstony. :wink: Porządna firma, która wie co robi.