Deamon tools v4 problem z uruchomieniem

zainstalowałęm dzisiaj nowego deamon toolsa, po zrestartowaniu systemu próbuję go uruchomić i otrzymuję komunikat “initialization error kernel debugger must be deactivated”

no i własnie jak dezaktywować ten kernel - nawet nie wiem co to jest

p.s korzystam z Windowsa xp z SP2

spróbuj re-install programu. oczywiście najpierw przeczyść rejestr a potem ponownie zainstaluj aplikacje. może to błąd przypadku :slight_smile:

Miałem starszą wersję 3.75, byly tez pewne problemy z instalacją DT 4, pomógł restart kompa. Przy okazji chciałem zalozyć naowy temat dot. spolszczenia, ale zobaczyłem ten. Redakcja pisze: “Spolszczenie do programu jest udostępniane oddzielnie.” Do głąbów nie należę, wiem co to wyszukiwarka, ale gdzie te spolszczenie znaleźć nie mam pojęcia.

Pozdrawiam.

zrobiłem tak jak napisałeś - usunąłem apliację - niestety tylko poprzez wyrzucenie katalogu z program files - ponieważ deinstalator nie zadziałał - usunąłem jeden wpis z rejestru - zainstalowałem program ponownie - i po próbie ierwszego uruchomienia - automatycznie nastąpił restart kompa - tak jak bym to zrobił z przycisku - po ponownym uruchomieniu systemu - próba odpalenia deamona powoduje ponowne wyrzucanie komunikatu (patrz wyżej)

nie wiem jak sobie z tym zaradzić -

czy ktoś ma podobny problem (a jeśli miał to jak sobie z nim poradził ?)

z jakiej strony pobierałeś plik? może był nieuzyteczny lub ogółowo zepsuty.

pobierz plik np. stąd i zobacz czy tym razem poprawnie się program zainstaluje.

inną możliwością jak ci się samoistnie resetuje komputer może być syf jaki potencjalnie nazbierał sie :wink: