Debian 6.0 - jak zainstalować Operę?

Skoro hasło roota jest puste, a sudo nie zainstalowane to zostaje recovery mode i nadanie hasła rootowi :smiley:

Albo format…

womperm , a u mnie wyskakuje

#42-Ubuntu SMP Mon Apr 11 03:31:24 UTC 2011

Lipa.

To odwrócone cyferki pozycji 69. Tak mi cały czas te 6 i 9 po głowie chodzi :slight_smile: Spójrz na mój avatar. Mnie ustawa nie obejmuje.

Hmm… Chyba powinno wyskoczyć “pakiet sudo nie jest zainstalowany”. Przynajmniej w Ubuntu tak wyskakuje. Ale tutaj wszystko automagicznie… Dla pewności spróbuj jeszcze

sudo su

Jeśli nie zadziała… Przykro mi.

Marcin1147 , tylko czy jest ustawiony ten recovery mode.

Ewentualnie spróbuj Emacsem przez Sendmail.

zrzutekranumn.png

I co ja mam o tym mysleć? Zaznaczyłam plik, którego nie ma. Jeśli widzicie tu błąd, to bardzo proszę o wskazanie mi go 8| To już przestaje byc zabawne.

BTW mam nadzieję, że szef nie ustawił jakiegoś sprośnego hasła, że wstydzi się teraz je podać i udaje Greka images?q=tbn:ANd9GcTI9fEkR_72GzWgnlXmG9hibjnR5EivtqLQv4DlBHjGFHTBE7v-

Dostałaś się na roota?

Brawo! =D>

Myślę, że źle pobrałaś paczkę. Pobierz ponownie. Z tego co pamiętam, to z 15MB ma, nieprawdaż?

@do innych userów linuksa

A nie łatwiej by było pokazać jej jak postawić serwer ssh i i ktoś by jej to zrobił?

Na przykład słynne hasło krakowskich adminów (dupa33).

Błąd jasno mówi co należy zrobić!

Przejść do katalogu w którym jest paczka.

Komendą cd…

BTW. sunbeam96, nie strasz jej zboczku… :smiley:

Marcin1147 , racja…

#-o mój fail…

TLK_FAN , musisz w terminalu poleceniem cd najpierw przenieść się do katalogu z pobranym plikiem.

Przykład:

cd /home/marpost/pobrane_pliki

Dodane 20.05.2011 (Pt) 13:41

BTW. Piękna burza w moim mieście.

@sunbeam96 - Yay, brawa dla mnie, zadziałało P:

Co do paczki, to przy pobieraniu już było napisane, że ściągnięto ileśtam z 9.8 MB, więc chyba z tym wszystko ok.

Wiesz, jakby to była tylko ■■■■, to by mi powiedział… xD Ale serio obawiam się tego ponownego instalowania… >.>

@Marcin1147 - jak sie przechodzi do katalogu? :3

TLK_FAN wszystko masz tutaj: linux-przydatne-linki-t153364.html

Okej, problem rozwiązany.

To teraz omówmy sprawę nagrody.

Haha :slight_smile:

JOKE…

OMGOMGOMG pisze do was z Opery! la.gif

Dziękuję wam bardzo, bardzo 8D

Jakiej nagrody? ;D *wycofuje sie cichaczem*