Definicja zestawu dla gracza - ASUS GTX 1070 ROG Strix, ASUS PRIME Z370 - - WINCYJ LEDUFF!

Gdy gracz składa sobie zestaw to fakt, każdy FPS się liczy niemiłosiernie. Nie ma być kompromisów, żadnego chodzenia na skróty. Jest tylko jedna rzecz, która to wszystko przysłania, która naprawdę definiuje pojęcie Gamingu. A są to… LEDY! AURA RGB Od Asusa to dopiero definicja Gamingu przez duże “G”. Żaden Wiedźmin w 4K, żadne CS GO w 1000 FPS czy GTA V na pięciu monitorach w 8K - to LEDY się liczo!

https://www.x-kom.pl/lista/77bpa2jct

BTW. chciałbym ten zestaw zobaczyć w akcji.

Jak chcesz głosy to pisz w tym temacie, a nie w konkursowym. Bierz przykład z @januszek :wink:

Niosący kaganek oświecenia led :wink:

1lajk

Ostatecznie to pewnie i tak niewiele zmieni kiedy już zostaną odpalone “pandy” z fejsbuka :wink:

Szkoda, że jedna kość RAM a nie dwie co zwiększyło by wydajność PC.

Akurat nie było w sklepie zestawów pamięci tylko pojedyncza kość 8. Nawet zestawów 2x8 brak.

@pocolog
Tak czy siak głosy jak na razie to klony, klonów i zamówienia na fejsbukach. Myślę, że bez tricków się obejdę, a zespół weryfikacyjny podstępy co niektórych z miejsca wywali do śmietnika. Widziałem parę fajnych zestawów i wolałbym by wygrał jeden z tych co nie kombinuje.

Jeśli jesteś tego taki pewien to sprawdź ponownie regulamin :wink:
Ja podziękowałem bo ostatnio przy podobnym przegrałem właśnie przez fejsbukowe pandy, do czego nawet sie uczestnicy przyznali :stuck_out_tongue_winking_eye: “Regulamin tego nie wyklucza i tu mi naskocz” :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jeszcze problemy z rezerwacjami w sklepie do tego stopnia, że nie można skompletowac kompa :smiley: No paraolimpiada :stuck_out_tongue_winking_eye:

Myślę, że grono jury skorzysta z tej części regulaminu jak będzie trzeba:

§8

Zmiany regulaminu

1. Postanowienia Regulaminu mogą̨być́zmieniane przez Organizatora, bez podawania przyczyn.
    Zmiany będą̨publikowane na bieżąco w postaci ujednoliconego tekstu Regulaminu na Stronie
    konkursowej.
  2. Zmiany Regulaminu nie mogą̨ następować́ na niekorzyść́ dotychczasowych Uczestników
    Konkursu.
  3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do wykluczenia uczestnika z Konkursu bez
    podania przyczyny.

Oczywiste nabijanie głosów już ostatnim razem było w miarę wyłapywane. Najwyższe nagrody nie poszły jednak do randomów z łapanki.

Z tego co pamiętam na ostatnim konkursie zostało usunięte tylko kilka osób które zostały wskazane palcem że założyły konto w dniu głosowania, Ale nie pamiętam kto wygrał i jaką liczbą głosów.
Poczekamy zobaczymy. Chwali ci się że nie tracisz wiary w ludzi i nadziei :laughing:

Mnie to tam ogólnie lotto, bo to nie ja się potem będę tłumaczył gdy ktoś wybierze ponownie kogoś, kto na to nie zasłużył - a ostatnio się to już chyba za często działo, no i jedna wtopa z Intel Optane w postaci artykuły chyba wystarczy. Ogólnie złożyłem zestaw, bo lubię składać zestawy i lubię być w miarę na bieżąco z tym segmentem. Nadzieja we mnie umarła już dawno, ale myślę, że jednak kolejnej fali pomyj obecni włodarze nie zdzierżą.

Powiem szczerze, że oddawanie 100% decyzji użytkownikom to trochę jest głupie podejście w tym konkretnym przypadku. Widzę, że totalnie absurdalne zestawy łapią głosy od “kolegów” gdzie bez głosów leżą zestawy rozsądnie wyważone.

1lajk

Jesli redakcja mialaby wybierac to dopiero byłoby kontrowersji :wink: ale finałowa 10 do glosowania przez społeczność mogli wyznaczyc, bo komu sie chce przegladac setki zestawow poza znajomymi :stuck_out_tongue_winking_eye:

Sam podkręcasz teorie spiskowe a potem się żalisz, że jest tyle teorii spiskowych… Weź się zdecyduj :wink:

… ja właśnie to robię…

Tak sobie przeglądam zestawy i na tyle zgłoszeń naprawdę rozsądnych jest może kilka. Reszta to sklecone na szybko zestawy z pomylonymi procesorami, płytami, słabymi grafikami jak na ten budżet i może patrzę trochę przez pryzmat swojego zestawu, ale jakoś nic szczególnie nie przykuło mojego wzroku. Nie wspomnę o zestawach gdzie brakuje kluczowych elementów czy ogólnie przewalania pieniędzy na niepotrzebne upgrady.

To byłoby najrozsądniejsze. Najpierw wybrać zestawy, które się ze sobą “kleją”, a potem niech użytkownicy głosują. Wyparowałyby też zgłoszenia cwaniaków jako-takich.

Teoria spiskowa to jedno, a ewidentne niechlujstwo i rażące przeoczenia to drugie. Mnie tam zazwyczaj wystarczy gdy ktoś bardzo wymijająco się tłumaczy czy zwala winę na kogoś innego, ułożenie gwiazd czy planet.

Jeśli nie wskazujesz konkretów a tylko nieweryfikowalne ogólniki to budujesz teorię spiskową… Czyli jakieś “niechlujstwo” nie wiadomo konkretnie jakie ale “ewidentne”; jakieś “przeoczenia” nie wiadomo konkretnie jakie ale “rażące”. Dlatego używanie słownych łasic to czarny PR.

Nie wiem, który temat masz w tej chwili na myśli, bo być może gdzieś użyłem ogólników i nie sprecyzowałem co i jak. Rażące to chyba takie, które zauważają nawet Ci mniej uczestniczący w życiu DP - konkurs na rocznicę np.

W komentarzu #10 coś takiego zrobiłeś.

Z tobą jest coś nie tak… serio :thinking:

Tak, ze mną jest coś nie tak bo czytam i staram się zrozumieć sens tego co ktoś napisał. A to w dzisiejszych czasach cecha niezwyczajna.

Lordek napisał tak: “gdy ktoś wybierze ponownie kogoś, kto na to nie zasłużył - a ostatnio się to już chyba za często działo”.

Czyli napisał, że ktoś (łasica) wybiera ponownie kogoś (łasica do potęgi) a to wszystko dzieje się w trybie przyrostowym (nie wiem jak nazwać ten rodzaj łasicy). Jakie konkrety z tego wynikają? Ano takie że, w zasadzie nie wiadomo kto, nie wiadomo co ale można komuś (łasica) obrobić dupę :wink:

Nie dziwne że nie zrozumiałeś bo nikt do ciebie nie pisał, więc też nie widzę powodu żeby nagle szukać dokładnie przykładów żeby coś ci wytłumaczyć. Jeśli jesteś ciekaw o czym piszemy to sam sobie posprawdzaj wyniki ostaniach konkursów i jakie były kontrowersje wokół nich. Dyskusje posunęły się do tego stopnia że Tomek pisał o rezygnacji z ich organizowania.
Ja nie widzę powodu żeby kolejny raz wszystko wałkować na nowo bo Pan @januszek szukał “łasicy” czy co tam innego.

Gdzie? Chodzi Ci o “kolegów”? Nie muszę tłumaczyć chyba, że widzę kto, kiedy i gdzie założył konto. Nie jestem też osobą decyzyjną w kwestii konkursowej i grono zrobi co będzie chciało. Co do wtop w konkursach to myślałem, że wsio jest jasne, a art o Optane… no cóż…

Nie mam pojęci o co Ci chodzi tak poza tym. Komentarz oparłem o obserwacje moje i innych użytkowników, którzy też jasno dali do zrozumienia, że coś jest nie halo.