Defragmentacj , odchudznie , odkurzacz , nie działa Mozilla,

Prosze o pomoc!

Co? Niechce się szukać? :evil:

Masz TUTAJ !

A na przyszłość masz wchodzić wpierw TU !

Po zastosowaniu sie do porad Mrs Robinhio odchudziłem krok po kroku system aż doszedłem do defragmentacji C i po zrobieniu jej, a uprzednio skorzystania z odkurzacza i TuneXP 1.5, nie mogę otworzyć MOzilli?

WHy <:(

Odinstaluj i zainstaluj ponownie Mozile :slight_smile: Musiałeś się z czymś rozpędzić w TuneXP, lub odkurzacz coś wyssał potrzebnego :slight_smile:

Dasz znać o efektach po przeinstalowaniu :stuck_out_tongue:

NIc z tego po ponownym zainstalowaniu nie otwiera się Pani Mozilla :frowning:

tzn program ci się nie uruchamia czy stronki Ci się nie ładują? i jeszcze jedno na jakim poziome usuwałeś pliki odkurzaczem? pewnie zaawansowanym. Ja zawsze radzę tym najprostszym bo wtedy jest pewność że nic nie walnie… w odkurzaczu zawsze masz robioną kopie bezpieczeństwa plików, tak samo powinno być w tune XP. Wystarczy teraz przywrócić z kopii i wszystko powinno działać op staremu, jeżeli usunąłeś kopie no to masz problem… Człowiek uczy się na błędach…

ten program nie jest dla laików więc nie używaj go jak nie wisz o co w nim chodzi. Ten program jest ingeruje za bardzo w system i działanie programów. Usówa to co jest potrzebne. Zamiast Odkurzcza używaj CCleaner

…szkoda że nie ma Robinhio, może on by pomógł…;(

A po czym konkretnie przestała ci Mozilla chodzić? Mówimy o Firefoxie, tak? W Odkurzaczu jest opcja przywrócenia skasowanych wpisów, spróbuj tego.

PO czynnościach odchudzających , chyba po użyciu odkurzacza, and Tune Xp 1.5, na teraz, nawet po przewrócenieu syetemu, nic , nawet po ponownej instalce MOzilli nic, powiem więcej, po przwróceniu syetem z dnai 21 nie działa mi Auto Protector Nortona , to chyba SMierć :o