Defragmentacja C:,czemu tak dlugo?

Witam,mam swiezy zestaw AMD 2.5 Barthon 512 ramu.plyta Abit NF7,ogolnie komp bardzo szybko chodzi(jak na moje potrzeby) ale jesli uruchamiam defragmentacje C: to trwa ok 30 min. Czy to nie za dlugo?

Partycja C: ma 15 mb,wolnego miejsca jest 8gb.

Chciałeś chyba napisać,żę partycja C ma 15 GB??

Według mnie jak na ilość zajętego miejsca,to długość defragmentacji jest odpowiednia…

odpowiednia?? u mnie 9GB defragmentuje się 3-5 minut!!

jaki masz system operacyjny mamz?? jeżeli windowsa xp i masz system pliów fat32 to się nie dziw że długo!! ja też tak miałem! a jeżeli masz ntfs to do defragmentacji powinieneś użyć diskeepera!! najlepszy program do tego!!

mam xp pro i oczywiscie partycje15 gb,system plikow fat32.Moze sprobuje tego diskeepera?

Bo defragmentację sie robi czesto.

Nastepna po dygodniu np. będzie krutsza i nie trzeba diskeepera! !!

jeżeli masz fat32 to ci za dużo diskeeper nie pomoże!! przekonwertuj na ntfs (np. partition magic 7.0) wszystkie partycje; ściągnij i zainstaluj diskeepera (dostępny tylko w wersji trial, za pełną trzeba zapłacić) i wtedy defragmentuj!! poprawa gwarantowana!! u mnie jak miałem fat32 i defragmentowałem tym dziadem z norton systemworks to 8GB defragmentował ponad godzinę !!

napisz jak jeszcze czegoś chcesz się dowiedzieć, albo jak już zrobisz wszystko!!

Nie ma potrzeby używać diskepera. Ja na twoim miejscu za bardzo bym się tym nie przejmował. Jak dla mnie to nie jest to aż tak długo. No chyba że robisz defragmentacje co drugi dzień. :smiley:

ale wy głupoty piszecie!! ślepi jesteście czy co?? :twisted:

diskeeper defragmentuje mi 9GB raz na 3 dni w niespełna pięć minut!! oczywiście ntfs!!

norton defragmentował ntfs ponad godzinę !!

My tu nie piszemy o Nortonie a systemowym Defragmentatorze. Nie wiem co to porównanie ma tu do rzeczy. Nikt tu głupot nie pisze. :evil:

Ściągnij sobie wersję próbną

Diskeepera, zdefragmentuj dyski,

plik stronicowania i wszystko, co można.

Porządkowanie dysku nie powinno tak długo trwać.

Jak skończy się okres próbny możesz

skorzystać z odchudzonego Diskeepera w wersji

Lite - zawsze to lepsze niż defragmentator systemowy

(nawiasem mówiąc też diskeeper).

oki spox!! dodam że systemowy defragmentator nie spisywał się lepiej od nortonowskiego!! :stuck_out_tongue:

a o nortonie napisałem dla przykładu!! niespełna trzy tygodnie temu przechodziłem podobne katusze z defragmentacją co kolega mamz!! zwróciłem się z tym na to forum i jeden z userów poradził mi diskeepera!!

ściągnąłem, zainstalowałem i oniemiałem!! szybki jak błyskawica!! :stuck_out_tongue:

wiadomo każdy używa tego co chce ale czasem warto wypróbować coś co już wypróbowali inni i co jest napewno warte polecenia!!

sorki lazikar i phylby :slight_smile: mam zły dzień :roll: !!

pozdrawiam…

ślepi jesteście czy co??

diskeeper sedzi w systemie i zajmuje pamięć , to można na słabych kompach sobie pominąć i ręcznie robić !!

Ślepy jesteś??? :smiley:

to raczej słaby komp nie jest!! mam o wiele słabszy i nawet nie zauważam że diskeeper siedzi w systemi i zajmuje pamięć !!

Bo ma nawsadzane do msconfig kupe cówna że tak powiem… :smiley:

do niektórych jak do ściany!! jakbyś czytał i zrozumiał co napisałem poprzednio to nawet niech sobie siedzi w msconfig ja i tak nie zauważam że mi pamięć zajmuje a mam jej 265 DDR!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ciekawe, a konkretniej??

Chyba się Phylby dzisiaj nie wyspałeś.

Diskeeper ma jedną jedyną usługę - DKService -

której uruchamianie można zmienić na ręczne.

U mnie “pożera” całe 3 MB. To potwór!!

Jakiego cówna, o co Ci chodzi?

:glupek2: pomyśl trochę…

do niektórych jak do ściany!! jakbyś czytał i zrozumiał co napisałem poprzednio to nawet niech sobie siedzi w msconfig ja i tak nie zauważam że mi pamięć zajmuje a mam jej 265 DDR!!

:!:

Diskeeper ma jedną jedyną usługę - DKService -

Własnie to miałem na myślii

Ps

Koniec kłutni. Basta. :slight_smile:

Może byście skończyli tą kłótnię bo forum to nie komunikator. Macie problemy każdy ma swoje zdanie i tyle. :?

to do mnie?? zaraz powiedzą że się kłócimy!! he he

ty masz swoje zdanie ja mam swoje!! diskeeper jest najlepszy a jeżeli ty twierdzisz inaczej to już twój problem!! z resztą jak widać kolega dedalus napisał coś na ten temat!!

No dobra- przysadziłem- jest ok? :wink: