Defragmentacja C:,czemu tak dlugo?

Jeżeli program działa cały czas gdzieś tam w tle tak jak pisze Phylby to żeczywiście bym sie zastanowił nad jego instalacją nieraz lepiej stracić więcej czasu jak zasmiecać sobie pamięć, czy system, niech ma jeszcze jakiegoś antywira, filtr popup, i jeszcze kilka programów w działaniu i okaże sie komp pracuje jak by miał w sobie P1.

Chcesz mieć dysk zdefragmentowany w 100%? Zrób kopie ghostem i wgraj ją :stuck_out_tongue: Już nie moge patrzeć na wypowiedzi niektórych, że im się dysk defragmentuje 5 min bo mają NTFS, a przecież to zależy od stopnia defragmentacji dysku :twisted:

nie bardzo!! nawet jak fragmentacja jest spora to nie trwa to więcej niż 5 minut :P!! zależy to od ntfs i diskeepera!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ludzie,przestanicie!! Po cóż komuś jakaś hiper szybka defragmentacja?? Wiemy już Wszyscy FIGCfan,jaką masz sytuację i jak szybko Defragmentuje Ci się dysk…

Autor tematu niema partycji NTFS i nie będzie miał defragmentacji w 5 minut.

Uwarzam,że wyraziliśmy już opinię na jego temat i dalsza kłutnia jest bez sensu…

Pozdrawiam!

jeżeli komuś zrobiło się przykro czytając ten topic z mojego powodu to przepraszam… ale mam taką naturę że jak ktoś wyskakuje w moją stronę to nie uciekam!! tylko… :wink:

update:

wszystkich przepraszam!! :slight_smile: koniec!! :slight_smile:

Albo skończycie, albo zaczną lecieć posty :twisted: ( w całym topicu !!

Diskepper jest najlepszy dla systemu NTSF dysku w stosunku do fat32 potrafi defragmentowac dysk nawet o polowe 1/2 szybciej na tych partycjach (najlepiej sobie radzi i jest najszybszy na partycji NTSF o rozmiarze alokacji dysku 2048-4096 baj.)

ze wzgledu na to polecam ci konwersje na partycje NTSF jest dosyc ze bezpieczniejsza dla systemu i twoich danych to mozesz spokojnie sobie na niej nagrac np. obraz plyty z gry zajmujacej nawet 15gb czy wiecej ,tego juz niezrobisz na fat32 ,i czyt. wyz. programy do defragment. tez

sobie radza o wiele lepiej z tak przygotowana partycja:

Wysłany: 05-08-2004 (Czw) 15:54

Wysłany: 05-08-2004 (Czw) 15:56

To już przesada - patrz na swoje dzieło :twisted:

Kasacja

Chyba Cię głowa boli. Chyba zaraz po zainstalowaniu systemu.

Ten topic to chyba kłótnia - tak mi się przynajmniej wydaje.

Diskeeper nadaje się do NTFS i do FAT32 - bez porównania.

Ze względu na nic nie przynoszące spory.

Zamykam