Defragmentacja dysku, zniknęła wolna pamięć dysku


(Dawid96442) #1

Przed defragmentacją dysku C było na nim 50 GB wolnego miejsca. Po zakończonej defragmentacji zostało 21GB wolnego miejsca co to spowodowało i jakim cudem wgl to się stało? Użyłem programu: Defraggler


(mrFreeze) #2

Dobre pytanie. Sprawdź dysk SpiceSniffer zobacz co zajęło te 30GB.


(Dawid96442) #3

Chcesz logi czy ?


(Dariuszkuzerazlipnicy) #4

przeskanuj sobie dysk czy przypadkiem jakieś wirusy się nie dostały. polecam ci to zrobić nie z poziomu windowsa ale z płyty Hirens Boota.


(Dawid96442) #5

Zrobi różnicę płyta a pendrive ?


(Dimatheus) #6

likus , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(kamilooo_34) #7

 

Nie, ma być z poziomu urządzenia boot, czy to będzie płyta czy pendrive nie ma znaczenia :slight_smile:


(mrFreeze) #8

Jak nie widzisz co Ci zajęło te 30GB to wrzuć screena.


(Dawid96442) #9

Taaa odkryłem problem trochę sporo tej pamięci było przeznaczone, deflaggler mógł zwiększyć ilość przeznaczonej pamięci ? ile tej pamięci tam powinno być ustawione ?

http://oi59.tinypic.com/2zsac5y.jpg


(Dimatheus) #10

Hej,

To po prostu miejsce na punkty przywracania systemu i kopii plików użytkownika. Oczywiście 50% powierzchni dysku to zdecydowania za dużo na potrzeby systemu.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(arapo) #11

 wystarczy 10 >11%