Defragmentacja

fakt moze ufol zasuwa na dos-ie tam za wiele nie ma aplikacji do instalowania

nie ma optymalizacji pod system win xp niestety http://www.chip.de/downloads/c_downloads_8831238.html , http://www.webattack.com/get/dkeeperlite.shtml .

Jeśli już defragmentować to w trybie awaryjnym. Jak często?. Można najpierw poddać analizie systemowym programem do defragmentacji, najczęściej pojawia się informacja ‘‘ten volumin nie wymaga defragmentacji’’ , ale ogólnie mówiąc zależne to jest od naszej ''aktywności ‘’ na dysku, jeśli wiele instalujemy, usuwamy itp. to najlepiej stosować defragmentacje raz na miesiąc nie pytając czy systemowy defragmentator uzna to za właściwe. Warto. System będzie szybciej wczytywał i uruchamiał aplikacje. Defragmentować powinno się najlepeij wieczorem, po zabiegu najlepiej wyłączyć kompa.

Z programów najlepszy jest chyba Perfect Disk 7.0 firmy Raxo , jako jedyny ma certyfikat Microsoftu :wink: .

A to dlaczego?

W moim linku jest optymalizacja pod XP (pisze) i jak sobie uruchomisz forumową szukajkę, to znajdziesz dokładnie ten sam link od gości, którzy mają XP i ten defragmentator właśnie polecali i sami stosują.

Podawana przez Ciebie wersja jest dużo starsza i objęta nazwą 7.0.418 build - a moja z tego roku i 7.0.4.

Ja defragmentacji nie robiem, ciagle mam stabliny komputer, raz na pol roku wale formata:D, jak dysk jest dobrze podzielony, i programy sa instalowane na inna partycje to komp sie lepiej czuje, a c: jest tylko dla windowsa to napewno bedzie dobrze, aha w gry nie gram, a to one duza mieszaja

pozdrawiam

Nieprzemakalna, czytaj linki a potem komentuj (podałem 2) :-). Radze byś lepiej uruchomiła google i znalazła mi (poza pomyłką chipa) ,że ta wersja jest pod xp, życze powodzenia :-).

ps.mówisz o tej samej wersji no chyba,że mnie przekonasz :wink: :smiley:

łoł ale to jest trial, takich to ja nie uzywam :smiley:

aha prosba do moderatorow: wyluzujcie troche, sztywniaki z was - pozartowac nawet nie mozna, dzieki zartom posty sa ciekawsze i przyjemniej sie je czyta - no przynajmniej mi :smiley: :smiley:

Szczęśliwy - siedziałam w tych linkach dostatecznie długo, nawet mam je jeszcze otwarte w tray’u.

Czy to jest pomyłka - nie wiem, progs mam ściągnięty już dawno - ale sama mam 98SE.

Czytaj dokładnie mój tekst - czy wypowiedzi XP - maniaków z naszego Forum, który ten progs polecają - też są pomyłką? :?

poszukam pelnej wersji lite i zamieszcze link jak mnie ktos nieuprzedzi :stuck_out_tongue:

i przawda podpisuje sie pod tym

jeszce niewidzialem zeby post umieszczony trochenienatemat komus zaszkodzil wiec wielka prosba o LUZ

3maj cie sie Moderatorzy :smiley: zycie nie jest na serio:P

To nie jest trial! :twisted:

Program jest dobry ‘‘Nieprzmakalna’’, tylko,że nie majlepszy akurat pod xp :wink: :smiley:

Nic nie poradzisz, że bardziej ufam sprawdzonym linkom zachodnich portali :D, a ty czytaj moj tekst , tam jest odeslanie do tej wersji programu, dla odmiany wybrałem niemiecki i anglelski portal :wink: .

Po prostu nie ma optymalizacji pod xp co nie oznacza, ze nie zadziała :D, lepszy jest jednak Perfect Disk http://www.raxco.com/products/perfectdisk2k/

ja juz nie wiem co tu sie dzieje. ktorys z linkow nie dzialal (chyba ten do CHIPa), a ten z IDG (ble) to jest trial. :smiley:

Ja defragmentuje dyski raz na 2 tygodnie.

A to jest powiem ci szczerze dla mnie nowość :?

Czyżby zwolennik teori matrixa ??

nie to rodzaj przenosni chcialem przez to powiedziec ze nienalezy brac wszystkiego do siebie na serio bo wtedy to juz chyba tylko galaz i sznur :smiley: ale starczy bo znow moderator wywali mi post za pisanie nienatemat :smiley:

a jest jakas darmowa wersja Perfect Diska ??

ha zycie nie jest na serio (przynajmniej dla mnie). czym ze jest jeden czlowiek w porownaniu do swiata…(WTF?). ok. ja bym prosil o wersje free tego programiku jednak :smiley:

W związku z ewulucją topicu ===:> Na Luzie

O Jezusicku - moja wersja do Chipa nie jest trialem, powtarzam po raz wtóry… :stuck_out_tongue:

I że link działa i się ściąga, to pewne na bank - przed chwilą miałam własnego FlashGeta w akcji… :twisted:

Dobrze - że to już jest w dziale na “Luzie”… :lol:

Chociaż jak się temat tak już na full ud…i, to zaraz pójdzie do Archiwum! :hahaha:

Lucky - proszę nie profanować mojego nicka - bo nie po to mam taki, a nie inny! :twisted:

Raz - taktownie dałam do zrozumienia, ale widzę - że nie dotarło… :roll:

To, że “Na luzie” - to nie znaczy, że temat nie ma być zbieżny z charakterem topica! :twisted: :twisted: :twisted:

I wicewersa .Bez urazy, ale czasem ugryż się w jęzk zanim coś napiszesz, a raczej pomyśl… by Twoje ego nie przerosło poziom dobrego smaku :slight_smile: .

A o cio tym razem biega? :stuck_out_tongue:

Co ma fakt, że twierdzę, że defragmentator jest do XP - wspólnego z ego, czy poziomem dobrego smaku? :shock:

Właśnie dlatego cały topic został przeniesiony tu.

Miałem wybór - posprzątać lub przenieść - wynika

z tego, że źle jest mieć dobre serce .

Niektóre posty, wykrsczające

poza ten dział - poleciały