Defragmentator systemowy - nie defragmentuje

Defragmentator systemowy - nie defragmentuje. Nie moge nic znim zrobić - ani Analizować dysku ani zdefragmentować. Nie używałem żadnego innego defragmentatora (może będe musiał). Próbowałem uruchamiać go w trybie awaryjnym i też nic nie wyszło. System jest świeżo po instalacji: XP + SP3.

%5C/viewtopic.php?f=13&t=128088

Tysiąc razy od systemowego lepszy jest UltraDefrag. Sto tysięcy razy lepszy jest O&O. Milion razy lepszy jest PerfectDisk. U mnie defragmentator systemowy drze ryj, że nie da się defragmentować niektórych plików, ale jest to nieprawda bo się da.

Najlepszy jest Auslogics DiskDefrag. Jest najszybszy, a systemowy defragmentator sobie odpuść.

Auslogics także dobry ale niestety nie kompaktuje tak dobrze jak UltraDefrag. Ważne przy ultradefragu aby wyłączyć całkowicie antywirus bo muli wtedy defragmentacje.

Dobrze, dziękuje że polecacie te wszystkie programy, jednak teraz chciałbym żeby mi narzędzia systemowe działały poprawnie (czyt. defragmentator). Co do tematu który podał hevet - nic w nim użytecznego nie ma.

Ale asdfie to jest Windows, widziałeś kiedyś Windowsa, który działałby dobrze w 100%? :smiley:

Panel sterowania > Narzędzia administracyjne > Usługi

Sprawdź czy usługa “Program uruchamiający proces serwera DCOM” jest włączona.

Jeśli nie, ustaw jej tryb uruchamiania na automatyczny i uruchom.

Ja widziałem…mojego :smiley:

asdf123 , co znaczy nie działa? Wyskakuje jakiś błąd czy coś?

Oj pycia, winszuje =D>

Tutaj był problem. Usługa była wyłączona. Dziękuje za pomoc wszystkim.