Deinstalacja gry

witam!

Zainstalowałam gre Skyrim-pirata w celu sprawdzenia czy gra mi pójdzie zanim wywalę na nią kasę. O dziwo działa płynnie i chciałam usunąc grę i tu jest problem- nie ma jej w panelu sterowania w programach. Probowałam użyć różnych programów do deinstalacji, ale nigdzie nie mogę znaleźć gry- może mi ktoś pomóc?

Ikona gry->Prawy klawisz myszy->Właściwości->Znajdź element docelowy.

no tak, gra zainstalowała się na dysku C i folder jest w program files, ale żadnego deinstalatora nie ma, więc nie wiem co zrobić

Pewnie dlatego że to pirat, i gra została niedbale spiracona.Usuń ją jakimś porządnym deinstalatorem np. Revo czy Total Uninstall

hmm ale w total unninstal też nie widać mojej gry, więc nie wiem jak mam ją usunąć…

Kiedy grę instalowałeś?. Jeżeli niedawno, to najlepiej użyć opcji “Przywracanie systemu”.

Grę możesz usunąć “KOSZ”, ale potem trzeba przeczyścić rejestr, w zasadzie może to wystarczyć, ale istnieje ryzyko mniejszych lub większych kłopotów z systemem, kiedy taki “śmieć” z nieprawidłowo odinstalowanej aplikacji pozostanie.

Grę instalowałeś czy tylko rozpakowywałeś? Może nie ma wpisów i wystarczy usunąć zawartość folderu z grą?