Deinstalacja gry

(Dominikanawrocka91) #1

witam!

Zainstalowałam gre Skyrim-pirata w celu sprawdzenia czy gra mi pójdzie zanim wywalę na nią kasę. O dziwo działa płynnie i chciałam usunąc grę i tu jest problem- nie ma jej w panelu sterowania w programach. Probowałam użyć różnych programów do deinstalacji, ale nigdzie nie mogę znaleźć gry- może mi ktoś pomóc?

(reos) #2

Ikona gry->Prawy klawisz myszy->Właściwości->Znajdź element docelowy.

(Dominikanawrocka91) #3

no tak, gra zainstalowała się na dysku C i folder jest w program files, ale żadnego deinstalatora nie ma, więc nie wiem co zrobić

(E4rd8hndlcwcsg20luq1) #4

Pewnie dlatego że to pirat, i gra została niedbale spiracona.Usuń ją jakimś porządnym deinstalatorem np. Revo czy Total Uninstall

(Dominikanawrocka91) #5

hmm ale w total unninstal też nie widać mojej gry, więc nie wiem jak mam ją usunąć..

(reos) #6

Kiedy grę instalowałeś?. Jeżeli niedawno, to najlepiej użyć opcji "Przywracanie systemu".

Grę możesz usunąć "KOSZ", ale potem trzeba przeczyścić rejestr, w zasadzie może to wystarczyć, ale istnieje ryzyko mniejszych lub większych kłopotów z systemem, kiedy taki "śmieć" z nieprawidłowo odinstalowanej aplikacji pozostanie.

(LonngerM) #7

Grę instalowałeś czy tylko rozpakowywałeś? Może nie ma wpisów i wystarczy usunąć zawartość folderu z grą?