Deinstalacja My Security Engine

Witam.

Mam ogromny problem. Zainstalowałem sobie syf zwany my security engine. Nie dość że muli mi kompa wyskakuje co chwile że mam wirusa i żebym kupił keya to na dodatek nie mogę odinstalować tego. Szukałem w googlach i znalazłem kilka porad ale mam z nimi problemy. Ściągałem Spyware doctora ale po prostu nie chce się włączyć po zainstalowaniu, pewnie ten syf blokuje. Nie mogę poznajdywać plików exe i dll potrzebnych do wykasowania ręcznego. Nawet procesem nie mogę zatrzymać bo gdy kliknę ctrl + alt + delete nic się nie dzieje. Proszę o pomoc bardzo mi na tym zależy

Rozumiem że przez Panel sterowania/dodaj/usuń programy nie działa, może spróbuj Revo-Uninstaller ?

Albo możesz go wyłączyć z autostartu ? Lub uruchomić komputer w trybie awaryjnym i wtedy spróbować ?

TU masz dokładną instrukcję jak usunąć to coś :slight_smile: .

Użyj TEGO programu.Powinien sobie z tym poradzić.

Poczytaj też TEN OPIS

Pisałem że próbowałem tymi technikami. Nie mogę poznajdywać wszystkich dll potrzebnych do usunięcia ręcznego, a spyware doctor nie chce się włączyć po zainstalowaniu. Spróbuje tego Anti-Malware.

jak by się nie uruchomił mbam to uruchom tryb awaryjny

Loczek__16

Radzę nie wypowiadaj się w dziale Bezpieczeństwo bo jak widać nie masz jakiejkolwiek wiedzy na ten temat i zamiast pomóc wyrządzasz raczej szkody, więc ten dział zostaw expertom w tej dziedzinie . :?

wojtulus

Po skanowaniu i usunięciu zagrożeń przez MBAM daj z niego raport .

Następnie pobierz OTL : http://oldtimer.geekstogo.com/OTL.exe

Zapisz na pulpit

W OTL przestawiasz Processes i Modules na All oraz wklejasz w dolne białe okienko Custom Scans/Fixes:

Kliknij Run Scan.

Zawartość logów ( otl.txt i extras.txt ) wklej na www.wklej.org lub www.wklej.to, ale ręcznie kopiuj > wklej z notatnika w pole do wklejania tekstu a w poście daj link.

Tutaj log z malware:

http://wklejto.pl/67776

A OTL zaraz ściągnę

Chociaż nie wiem czy jest potrzeba bo już niema tego śmiecia i wszystko działa poprawnie. Dzięki za pomoc

Daj jeszcze raz log z MBAM na iną stronę np. www.wklej.org gdyż log z niego jest ucięty .

Powinieneś dać loga z OTL gdyż mogą być infekcje których nawet nie zauważyłeś .