Deinstalacja sterownika karty graficznej

Witam.

Mam płytę główną ze zintegrowaną kartą graficzną. Teraz kupiłem “zewnętrzną” kartę grafiki. Podłączyłem ją, uruchamia komputer, Windows (7) poprawnie rozpoznał sprzęt i pozwolił sobie samemu zainstalować do niej swoje sterowniki, po czym poprosił o ponowne uruchomienie. Pozwoliłem na to po czym Windows przestał startować - zaraz po ekranie z logo Windows wyświetla niebieski ekran z nagłówkiem PROCESS1_INITIALIZATION_FAILED a błąd to 0x0000006B

Uruchomienie w trybie awaryjnym również nie jest możliwe a więc nie ma możliwości odinstalowania tego sterownika.

“Narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania” nie daje rady rozwiązać problemu. Jego logi to:

Jak rozwiązać ten problem?

Uruchom komputer z płyty instalacyjnej windows 7 z obsługą wiersza poleceń i usuń plik Bootcat.cache z lokalizacji C:\Windows\system32\codeintegrity następnie uruchom ponownie i powinno być dobrze.

Niestety dalej to samo

odłącz kartę i włącz komputer, usuń stery i jeszcze raz zainstaluj jeżeli ciągle to samo to znów odłącz kartę usuń stery i ściągnij jakieś najnowsze (chyba że masz naj to ściągnij inną wersję) z nimi spróbuj.

Karta od razu wyjęta, w BIOSie ustawione aby uruchamiało bezpośrednio tą zintegrowaną a i dalej się nie włącza komputer