Deinstalator do Kazaa

Kolega ma nowy komp i nikla wiedze w temacie,zainstalowal sobie … Kazaa,od razu mu powiedzialam,ze to swinstwo i zeby usunal ale nie chce sie odinstalowac z dodaj/usun.Kiedys czytalam o deinstalatorze ale nie moge znalezc namiarow na niego.Jak ktos ma to bardzo prosze o link.Nie wiem jak mu inaczej pomóc?On ma nawet problem z zainstalowaniem Spybota…Recznie nic nie usunie bo nie da rady,pomagam mu na gg i telefonicznie.

Niech zobaczy czy w katalogu w którym ma Kazee nie ma deinstalatora ( plik z nazwą np. Uninstall )

Wlasnie go nie ma,tak twierdzi.Nie wiem co mu zaproponowac,powtorna instalacje?Tylko nawet nie moge sie dowiedziec,ktora wersje zainstalowal…mowi,ze ma Kazaa search,jest cos takiego?

Niech w trybie awaryjnym skasuje foldery od Kazaa a potem przeczyści rejestr RegCleaner albo jv16 PowerTools :wink:

Jak co nie tak niech wklei log w dziale Bezpieczeństwo :wink:

Dzieki za odp,to tez wiem co mozna zrobic tylko problem z tlumaczeniem na odleglosc komus,kto ma o wszystkim blade pojecie :roll:

Kiedys na 100% czytalam o jakims deinstalatorze ale nie moge go znalezc…

Interesujący post :lol:.

A nie możesz po prostu przyjść do niego i nauczyć go posługiwać się kompem?

Wlasnie nie moge teraz bo mieszka 30 km ode mnie,nie mam teraz czasu na odwiedziny.Na pewno i tak na tym sie skonczy ale do niedzieli sie z nim nie zobacze a on ma stracha,ze mu sie komputerek wykonczy przez te wiry.Nawet nie moze uruchomic skanera on-line(mks_vir).Mial jakies nakladki na IE to mu kazalam usunac bo byc moze blokowaly popupy,jeszcze cos tam zostalo.Ciezko sie dogadac. :wink: Moze jakos telefonicznie mu pomoge zainstalowac Spybota.

Lepiej niech ściagnie Ewido http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 16762.html - zrobi update i przeskanuje kompa :wink: