Dekoder tvk na 2 tv

Witam, mam taki problemik,

Założyłem cyfrową kablówkę, chciałbym aby można było oglądać ją na dwóch telewizorach z jednego dekodera. Dekoder ma 2 wyjścia SCART więc jest taka możliwość zwłaszcza, że mam trójnik do kabla antenowego podłączony na wyjściu antenowym dekodera. Problem polega na tym, że nie da się oglądać 2 różnych kanałów równolegle na 2 tv. Ktoś ma jakiś pomysł jak to można rozwiązać? (oczywiście jak najniższym kosztem i jak najlepiej)

da się ale 2 dekodery i 2 abonamenty lub 2 telewizory ogladaja o samo :slight_smile:

znalazłem jeszcze coś takiego jak splitter, tylko nie pasuje on prawdopodobnie do modelu dekodera. Zastanawiałem się jeszcze czy nie wystarczyłby sam drugi dekoder i puścić sygnał z trójnika na tv 1 i na dekoder 2, a z drugiego dekodera na tv 2. Obawiam się tylko, że wtedy druga karta byłaby potrzebna. Nawet kupując splitter nie wiem jak to połączyć.

TAK KARTA ABONENTA POTRZEBNA JEST inaczej nie zadziala

2-ga karta 2-gi abonament

Pirackie rozwiązania raczej mnie nie interesują, chociaż płacenie dwóch abonamentów jest dla mnie przegięciem. Zobaczymy co się uda zdziałać.

I dobrze,że Cie nie interesują.Zapytaj u swojego operatora możliwość zakupu drugiego dekodera z kartą.Na pewno nie będziesz musiał płacić równowartość dwóch abonamentów a tylko część drugiego.Jaka to telewizja kablowa?

pisze ze ma dekoder to raczej nie :stuck_out_tongue: (mam cyfrowy polsat i bylem sie pytac u operatora i powiedzieli ze potrzeba miec 2 Abonamenty 1 abonament na 1tv)

On ma dekoder telewizji kablowej a nie Cyfrowego Polsatu więc…

Np. w UPC za drugi dekoder wraz z abonamentem płacisz dodatkowo 25zł.