Delete Doctor 2.1 - usunąłem wszystkie notatniki


(Pyra20) #1

Witam,

miałem na pulpicie dwa pliki, których nie mogłem usunąć normalnym sposobem.

Ściągnąłem unlockera - nie chciał nawet się odpalić.

Ściągnąłem killboxa - też nić.

Potem w ruch poszedł delete doctor ale razem z tymi plikami usunął wszystkie notatniki jakie miałem na pulpicie, jak to przywrócić bo miałem tam sporo ważnych informacji.

Proszę o pomoc.


(Dominik2011r) #2

Jeżeli to jest Windows vista lub nowszy, wpisz na dole w menu wyszukiwania "przywracanie systemu" i przywróć np o 1 dzień wcześniej system, powinno wrócić do normy, :smiley:


(Pyra20) #3

przywraca ustawienia i sterowniki ale dokumentow/zdjęć nie przywraca..

windows 7


(Kris-is) #4

Najwidoczniej ktoś nie wiedział do czego służy przywracanie systemu :stuck_out_tongue: Ono może pomóc, jeśli np. jakieś pliki systemowe "nagle znikły", ale w przypadku plików tekstowych, mp3 itp. już nie za bardzo, bo przywracanie systemu tych plików nie rusza. Pobierz jakiś program do odzyskiwania przypadkowo usuniętych danych - np. Recuva - i tym przeskanuj dysk i zobacz czy coś znajdzie.


(Dominik2011r) #5

nie twierdzę że to mogło pomóc ale można było spróbować, niestety ale musisz pogrzebać jakimś programikiem po dysku i wydobyć to co usunąłeś, nie znam tego programu co kolega proponuje ale można po internecie poszukać programiki do wyszukiwania plików usuniętych jak znajdziesz to ok, jak nie to niestety, :smiley: